Widok

Osiedle Pastelowe

Osiedle Pastelowe Temat dostępny też na forum:
Osiedle Pastelowe zostanie zrealizowane w otoczeniu terenów zielonych i w malowniczym sąsiedztwie Potoku Radunia. W pobliżu kompleksu znajdują się szkoły, przedszkola oraz rozwinięta infrastruktura usługowo-handlowa. Nieopodal osiedla przebiega także obwodnica Trójmiasta, dzięki której przyszli mieszkańcy osiedla szybko i komfortowo dotrą do Gdyni, Sopotu, czy innych pobliskich ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Budowa Os.

Czy już ruszyli z budową czy będzie kolejny termin bo prawdopodobnie w październiku nie mieli jeszcze pozwolenia
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupujaca

Prawdopodobnie jeszcze nie ruszyli.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pozwolenie

Maja starac sie o pozwolenie w lutym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czemu nie mają pozwolenia?? I czy termin odbioru się spuzni?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

.

Mają zacząć pod koniec stycznia, ale zobaczymy czy coś ruszy .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

...

Termin odbioru miał być na I -II kwartał, a już jest na III-IV kwartał.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wkoncu! Ile można czekać na odpowiedź od nich. Mam nadzieję że się ruszy ta budowa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

×××

Ciągle przekładają, więc wątpię że w tym miesiącu się wyrobią.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zobaczymy mniejmy nadzieję
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

...

Jeszcze nie ruszyli z budową ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

i nie ruszą nadal, nie mają pozwolenia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

...

A skąd masz informację odnośnie oddania w III-IV kwartale?
Ja słyszałem że planowo mają ruszyć z budową pod koniec marca, także mają jeszcze trochę czasu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

kupujaca

Dziś dostałam informację od deweloper że to będzie IV kwartal .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też czekam i nie wiadomo ile tak jeszcze. Już jestem bliska rezygnacji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupujący rezygnujacy

To jest śmieszne co oni robią sprzedają mieszkania nie maja pozwolenia cochwile cos się nie zgadza u nich termin się też przesuwa niedługo będzie odbiór na 2021. Dziś też dostaliśmy emaila że musimy się zastanowić do 8marca(bardzo dużo czasu nam dali śmiesznie oni są) czy chcemy czekać jak tak to trzeba podpisać aneks a jak nie to zaliczkę oddaja.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

A słyszeliście jeszcze o tym że będą ściany inne w piwnicy i balkony metalowe a nie szklane tak jak była mowa pozdrawiam sąsiadka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

kupujaca

Mi się wydaje że może to być dalej niż 2020 r. Pewności nam nie dają.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeszcze nie mają, dopiero będą mieć ;) info z targów mieszkaniowych :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Budowa

Jeszcze nie, może 10 .04. dostaną pozwolenie na budowę. Sprzedali mieszkania na Pastelowym bez pozwolenia na budowę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

osiedle pastelowe

Niema jeszcze pozwolenia na budowę , córka już wycofała opłatę rezerwacyjną tak jak większość nabywców, na zwrot swojej kasy musiała czekać miesiąc , dzwoniąc prawie codziennie. niby pieniądze miały być na rachunku powierniczym a nie mieli żeby oddać w ciągu siedmiu dni , dziwne jest to że zaczęli sprzedaż mieszkań rok temu nie mając pozwolenia na budowę , coś tu nie gra
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

123

Jak tam jest z dojazdem Bo jak słyszałem to trzeba naginać na pętlę pod mleczarnie do 175 lub 189 chyba że ZTM Gdańsk zrobi przystanek zaraz po wyjeździe z pętli w kierunku ul św. Wojciecha przy planowanym połączeniu Pastelowej z Starogardzka.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Trzeba jeździć samochodem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A o co chodzi z tymi ścianami i balkkonami?
Ktoś coś więcej wie na ten temat?
Umowa rezerwacyjna przedłużona do końca listopada, to jakiś absurd!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wykończenie

Witam.W aneksie do umowy rezerwacyjnej jest napisane że nie bedzie balkonów ze szkła hartowanego tylko zwykła balustrada z siatka lub pręty czy też blaszki podobnie jak jest na ich bloku przy jaglanej/można odpalić szwędaczka w gogle mapy i zobaczyć w necie/ ponad to nie będzie podświetlenia balkonu na zewnątrz, ściany (działowe )w piwnicy lokatorskiej nie będą murowane tylko konstrukcja lekka taka że sasiad bedzie widział co drugi tam przechowuje???? i ważne komórka lokatorska i miejsce postojowe trzeba kupić (przymusowe) Podpisywanie umów deweloperskich u notariusza do końca sierpnia tego roku.
Czy powstało jakieś forum odnośnie tej inwestycji ???
Czy ktoś wie co będzie z budynkami po mleczarni bo słyszy sie że tam mają powstać Penthousy ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

interesant

Ja czegoś takiego w aneksie nie posiadam. Także to wprowadzanie w błąd ludzi zainteresowanych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zwrot opłaty rezerwacyjnej

Śmieszny cały ten Dekpol. Nie dość, że oszukali klientów, bo sprzedają mieszkania bez pozwolenia. Kłamali cały czas, że niedługo pozwolenie będzie, to teraz jak już podpisałam rezygnację i rozwiązanie umowy, to nie oddają pieniędzy. Już dwa tygodnie czekam i tylko obiecują, że jutro przelew i nic z tego nie ma. Żenada!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

budowa os.

Czy dostali juz pozwolenie na budowę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jeszcze nie.Prawdo podobnie maj .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

budowa os.

A skad taka informacja ? Nam ciagle mowia ze do sierpnia rusza .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

123

Dzwoniłem do Dekpolu i powiedziano mi że może w maju dostaną. Ostatnim miesiącem by zacząć budowę i oddać ją pod koniec 4 kw 2020 jest uzyskanie pozwolenia na czerwiec po tym terminie będzie oddanie 2021rok
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

kupujaca

To czekamy dalej ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pozwolenie na budowę

Czy dostali już pozwolenie? Miało być niby w maju?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

kupujaca

Nic mi nie wiadomo... Moze ktos cos wie ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pozwolenie

Otrzymałam informacje ze budowa powinna ruszyć w czerwcu
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

...

Mają dostać pozwolenie na budowę za 2 tygodnie .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pozwolenie

Witam . Dostali juz pozwolenie na budowe ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupujaca

Wczoraj dostali pozwolenie na budowe . Teraz trzeba czekac 14 dni na uprawomocnienie .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pozwolenie

I co, dzieje się tam już coś? Budują?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

kupujaca

Po uprawomocnieniu mieli zakładac rachunki powiernicze , a czy ruszyli z budowa to nie wiem .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

kupujaca

Jeszcze nie ruszyli z budowa . Koniec lipca , poczatek sierpnia maja ruszyc...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Termin oddania

Czyli oddanie będzie przy dobrych wiatrach nie 4 kwartał 2020 lecz pierwszy kwartał 2021. Ceny do tego momentu mogą pójść w górę to i kolejny aneks może brak balkonów .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

kupujaca

Jak wspomnialam czy to bedzie na pewno IV kwartal to Deweloper powiedziala ze nie ma takiej informacji zeby mialo byc opoznienie .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nic nie ruszyło

Byłem na miejscu w niedzielę ani jednej koparki czy nawet znaku że tu powstaje osiedle łąka i drzewa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Budowa osiedla

Witam,
Czy to osiedle w ogóle powstanie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej, czy już ruszyli z budową tego osiedla?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

kupujaca

Osiedle powstanie . 1 sierpnia maja ruszyc .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oddanie lokali

Proszę wbić w wyszukiwarkę Bankier .pl i jest tam o Osiedle pastelowe. Pozwolenie na budowę i ddanie 1 kw 2021 roku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zainteresowana

I jak, ruszyło?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

x

Jak ktos byl zobaczyc czy budowa ruszyla , prosze dac znac .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

x

Dostalam info ze budowa ruszyła . Na miejscu jeszcze nie byłam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Budowa

Przejeżdżam koło budowy codziennie i widać że coś tam robią... są postępy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wydłużenie aneksu do podpisania umowy

Czy wiadomo coś o przedłużeniu aneksu do podpisania umowy? Czy ktoś już podpisał umowę deweloperską?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wydłużenie umowy-umowy deweloperskie

Witam . W dniu 19 sierpnia dzwoniłem do Dekpolu i powiedziano mi że na razie zakładają rachunki powiernicze a umowy deweloperskie mają zacząć podpisywać od września do końca października w zależności jak komu pasuje data czyli są elastyczni.A tak swoją drogą czy ktoś to czyta z przyszłych mieszkańców czy tylko przypadkowi...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

kupujaca

Mysle ze wiekszosc przyszlych mieszkancow .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupująca z pytaniem o wydłużenie aneksu

Mnie poinformowano również o wrześniu lub październiku. Wydaje mi się, że większość osób to osoby kupujące :) Był ktoś lub przejeżdżał ostatnio obok budowy i widział jakieś postępy?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Interesant

Budowa ruszyła pełna parą. Garaże są wylane w 1 i 2 bloku. Odnośnie umowy, cały czas czekam na informacje. Mam nadzieje ze lada moment to nastąpi
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rachunki powiernicze

Witam. Rachunki powiernicze już Dekpol kończy zakładać i lada moment na przełomie wrzesień/pażdziernik będą wzywać dzwonić o umówienie terminu podpisania umowy deweloperskiej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

kupujacy

Podpisał już ktoś umowę deweloperską ? Jak idzie budowa ? Może ktoś był na miejscu ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupująca :))

Byłam na miejscu, w pierwszym bloku już w połowie wylewka parteru i garaż podziemny. Co do podpisania umowy podobno niedługo ma nastąpić jakiś odzew ze strony dewelopera i umawiać się spotkania :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

interesant

Czy ktoś już podpisał umowę deweloperską?
Własnie ją otrzymałem, i jest w niej punkt który dość mocno nie pokoi, wyłączyli z współwłasności nieruchomości drogi wewnętrzne, które były wpisane w umowie rezerwacyjnej. Polega to na tym, że jako etap I będziemy odpowiedzialni za drogę tzn. (utrzymanie, naprawy odśnieżanie itp)
Dodatkowo, musimy udzielić deweloperowi możliwość z korzystania z drogi bezpłatnie dla wykonanie kolejnych etapów, co również może ją zniszczyć, kto ją później naprawi? Będzie to szło z naszych kieszeni?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

kupujaca

Ja jeszcze umowy nie dostalam . Mam ja podpisac we Wtorek u notariusza . A do kiedy maja termin oddania ? Cos sie w tej kwestii zmienilo ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupująca :))

Termin oddania podany jest na 31.11.2020. A 1 września już stała hala garażowa, co według harmonogramu prac przewidywano na etap drugi. Więc budowa może iść szybciej niż przewidywano w harmonogramie, ale to tylko moje spostrzeżenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podpisanie umowy deweloperskiej

Czy podpisał już ktoś umowę? Czy nic nie budzi niepokoju w treści?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

kupujaca

Miałam podpisac umowe dzis u notariusza , ale cos musza poprawic w umowie i termin przesuneli . Mysle ze jeszcze nikt nie podpisal .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

interesant

A czy orientujesz się co muszą zmienić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

kupujaca

Nie mam pojecia .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy podali nowy termin podpisania umowy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

kupujaca

Nie .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ruddi 34

Witajcie,własnie czekam na podpisanie umowy deweloperskiej termin juz otrzymałem ale nie pokoi mnie ten temat z drogami wewnętrznymi tzn ponoc bedziemy musieli je utrzymywac itd a to sie wiarze z dodatkowymi kosztami
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

kupująca

Też mnie martwi temat tej drogi . Tylko co My mozemy w takim wypadku zrobic ... ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeszcze nikt nie ma ustalonych terminów ponieważ nie ma jeszcze promes.Kto by chciał podpisać umowę bez promesy.Bedzie to możliwe około od 15.10.2019. Co do drogi to nic się ma nie zmienić .Budowa idzie wg planu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

kupująca

Tzn co ma sie nie zmienic z droga ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odnośnie drogi to jak mówila pani w dekpolu że każdy mieszkaniec ma swój udział ten co ma garaż czy miejsce postojowe bo wszyscy będziemy tej drogi używać.
W poniedziałek będę osobiście w Dekpol i poproszę o umowę- czy coś się zmieniło i napiszę na forum.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

kupująca

Z tego co ja rozumiem to droga bedzie nasza , nie publiczna i My bedziemy za nia odpowiedzialni tzn wszystkie koszta beda należały do nas .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Akty notarialne

Witam jak wcześniej pisałem.Ta niby nowość w umowie to: udział w drodze wewnętrznej po której będziemy wszyscy chodzić , jeździć i jest to zapisane w umowie rezerwacyjnej.Koszt 123 zł które jest odjęte od mieszkania a więc dodatkowo nic nie będziemy dopłacać. Będąc na budowie i choć z pozycji tej drogi dojazdowej na budowę (wyplytowanej ) zauważyłem że pierwszy blok zamiast być szczytem jest ,,chyba" budowany czołem do pastelowej. Może się mylę a swoją drogą to wyplytowanie to chyba będzie łącznik Pastelowej do Starogardzkiej więc jest nadzieja że może z czasem ZTM puści tędy autobus lub w najgorszym przypadku trzeba będzie pisać o przystanek na żądanie by nie iść aż na pętlę Bartnicza ,,tak na przyszłość"w myśl jak w W-wie (komunikacja dostępna dla wszystkich)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

kupujaca

Te 123 zl ma isc na sale rekreacyjna .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gniazda rtv

Witam. Czy , ktoś dostał (e-mail)aktualizacje zmian aranżacyjnych bo ja tak.Pierwotnie miało być gniazdo RTV w sypialni i w salonie a na ten czas będzie tylko w salonie.Czy to nie oszczędności dewelopera ? Może się mylę.Oby przez kolejne m-ce nie zabrali nam WC
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

....

A skąd to wiadomo?
Ja dostała też takiego wiadomość ale nie ma w nim nic napisane odnośnie gniazdek.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gniazda RTV

Kontaktowałam się z deweloperem, to prawda usunęli gniazdka RTV z innych pokoi niż salon, ja osobiście nie dostałam żadnej informacji od dewelopera na maila, dowiedziałam się o tym z komentarzy wyżej i zadzwoniłam tam. Niestety to prawda i liczą sobie 250 zł za ponowne wprowadzenie tych gniazdek. Taka firma a takie jaja ciagle. Na początku miał być też system ehome.. z którego tez zrezygnowali i nie raczyli poinformować. A był to jeden z plusów który zachęcił do tej oferty przy wybieraniu mieszkania.. Posiada ktoś jeszcze jakieś informacje na temat co ma się zmienić?(albo co usuną) Dramat...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Umowy deweloperskie

Czy ktoś otrzymał e mail z możliwością ustalenia terminu podpisania umowy deweloperskiej jak też wzoru co tam jest zawarte?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podpisałam wczoraj.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

.

Coś się zmieniło w umowie ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie zauważyłam nic co by mi nieodpowiadalo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Promesa

A czy promesa bankowa była załączona?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Droga

Czy ktoś ma informacje odnośnie połączenia naszej drogi z tym małym rondem ? Bo to też jest ważne i dla nas Wszystkich byłoby to wygodniejsze.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rondo ewidentnie ma wylot na stronę osiedla, więc zapewne prędzej czy później połączenie będzie :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Droga

Z tego co się dowiedziałem to ziemia należy do kogoś innego , podobno chcą ja wydzierzawic , ale czy im sie uda , nie wiadomowo . Pani z dekpolu 100% nie daje .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szanowny Panie drogi tam Ne będzie bo ten teren należy do prywatnego właściciela i nikt pozwolenia na drogę nie podpisze. Z jakiej racji? Ktoś ma miastu oddać kawałek własności za grosze, i tak ludzie zrobili sobie darmowy wybieg dla psów. To jest teren prywatny. Od ronda aż do osiedla pastelowego. Tylko e Polsce ludzie pchają się na obce terytorium. Każdy z was kupił tylko mieszkanie a nie okolicę.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6

Budowa

Czy ktoś wie na jakim etapie są budowy?
Co mają zrobione? I czy mają wszystko terminowo zrobione.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

.

Na stronie dekpolu są zdjęcia z budowy .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podpisanie umowy

Niepokojące zapisy: 1. Brak promesy banku że lokal mieszkalny będzie bez obciążeń kredytem Dekpolu. 2. Odbiór mieszkania 31.01.2021 a przeniesienie własności aż 30.09.2021 r skąd ta data zawsze jest po odbiorze może to terminspłaty ich kredytu? A jak nie spłacą w terminie? Dlaczego ich bank nie wydaje promesy ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokladnie! Tez sie zastanawiam bo cos tu nie pasuje, a co w biurze dekpolu mowili na brak promesy? Ciekawe jak sie tlumaczyli
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lipa

to prawda .to jest chyba lipa. Potem nabywcy mogą spłacać kredyt dewelopera nie w tysiącach a w milionach.Chyba się wycofam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie będzie aż tak zle, umowa deweloperska wpisana jest w księdze wieczystej o wpis roszczenia nabywcy o zawarcie umowy przenoszącej własność do tej księgi a to jest też nasze zabezpieczenie . Cała działka nie jest mała więc swoją wartość też ma .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

.

Pani z dekpolu powiedziała że promesy nie ma , bo możliwe że będą budować bez kredytu hipotecznego. I że do 15 listopada mają już wiedzieć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To niezła wiadomość bo w księdze wieczystej już jest wpisany kredyt
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

.

Mimo tego wolę podpisać następny aneks i poczekać aż się to wyjaśni tak na 100 % .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Brak promesy

Mam pytanie do tych co podpisali już umowę bez promesy - czy bank kredytujący kredyt na zakup mieszkania nie mał obiekcji na taką umowę? I czy jest ona dla nas bezpieczna?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Promesa

Ja podpisałam bez promesy i mój van nie miał z tym problemu. Tym bardziej że biorę kredyt w tym samym banku co ma dac promese
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odbiór

31.01.2021 to odbiór budynku nr.1?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

.

Odbiór trzech budynków.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

123

Dzisiaj słuchałem w radiu prawnika.
Na Bemowie to samo było.Umowy przed wstępne jak w Dekpolu.Deweloper podpisał 1/2 jak dobrze słyszałem iii zorientował się w sytuacji między czasie poszły w górę grunty i podskoczyła cena metra więc deweloper wypowiedział umowy rezerwacyjne ponieważ taka umowa nie ma mocy prawnej więc moje zdanie podpisywać szybko bo oby nie zrobił deweloper to samo co tam w Wwie.A co do promesy to ma być do 2 tygodni więc i banki wiedzą jak to działa.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

promesa

Witam . Czy wiecie już coś na temat promesy ? Czy dekpol będzie budował bez kredytu hipotecznego?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

.

Nikt nic nie wie ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Promesa

Czy ktoś już dostał dokument z promesa? Co dzwonię do deweloper w tej sprawie to mam wrażenie że mnie zbywa i kręci...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

promesa

Witam . Wiecie cos na temat promesy ? Dostaliscie juz taki dokument ? Mnie tez deweloper zbywa . Jest to bardzo ważna kwestia , żebyśmy nie zostali oszukani tzn. w razie bankructwa dewelopera ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Promesa

Dostałam dziś ma maila
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Promesa

Podpisywałem umowę w zeszłym tygodniu, jest promesa :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

jest już zgoda banku, 3 tyg, temu podpisałem umowe dewel.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Market

Witam. Czy ktoś się orientuje co jest budowane przy Starogardzkiej /Bartniczej .Z satelity widać jakiś market lecz mogę się mylić a swoją drogą to chyba mamy niezbyt dobre miejsce na osiedle ponieważ z tyłu daleko za nami wszystko się bardziej buduje począwszy od ul.Czerskiej a i coś się słyszy , że chcą pętlę Bartnicza zlikwidować to wtedy będzie totalne zad...pie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Yhh

Lidl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzień dobry, zastanawiam się nad kupnem mieszkania na osiedlu pastelowym, czy moga się państwo wypowiedzieć na jego temat? Są państwo zadowoleni z tej inwestycji? Warto?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Budowa

Jak budowa idzie ? Był ktoś ostatnio ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

póki co tak jak w planie

byłem ostatnio i trzeba powiedzieć że dobrze im to idzie 3 budynki już stoją a plac budowy bardzo profesjonalnie wyglądał czysto itd
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Osiedle Pastelowe

Czy ktoś wie Czy warto kupić mieszkanie w osiedlu Pastelowym. Pytam ponieważ w koło tylko pola i krzaki i wszędzie daleko i nie ma zadnych sklepów itp a i ulica Havla patrząc na mapę na złość się skończyła przed pastelowym.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Warto

Teraz wyglada to jeszcze nieciekawie, ale deweloper ma tam 11 ha gruntów pod osiedle.
Będzie tez budynek pod usługi także z każdym etapem będzie coraz lepiej.
Zrobiona zostanie droga zarówno do Niepolomickiej jak i ul. Przemian .
Za taka cenę myśle ze warto.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

sklepy osiedlowe

ten budynek pod usługi powstanie w 1 etapie budowy czy dopiero za parę lat ? ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przypuszczenie

W 1etapie ma powstać sala rekreacyjna . Zatem usługi w kolejnych etapach , nie wiadomo w którym etapie .
Sądząc po szybkości realizacji i sprzedaży myśle ze za jakieś 2-3 lata , kiedy liczba mieszkańców będzie znacząca .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Warto

O jak by zrobił deweloper drogę (ul.Pastelowa) taką o parametrach a żeby zmieścił się autobus (6m) to może by i ZTM puścił tędy autobus np.linia 189 Starogardzka>Pastelowa>Niepołomicka> Starogardzka i do pętli Bartnicza w obie strony. Byłoby superancko.
Ale się rozpisałem jak bym był pracownikiem ZTM. A tak w nawiasie to nie byłoby takie głupie a wręcz przeciwnie.
Może się mylę ???
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Anonim

A może ktoś powiedzieć jak budowa idzie bo jakoś ostatnio deweloper nie aktualizuje postępów z budowy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Budowa

Na stronie zawsze na koniec miesiąca są nowe zdjęcia z budowy. Porównując styczeń i grudzień widać postępy.
Pierwszy budynek zbliża się do stanu surowego, drugi tez rośnie w oczach, trzeci też już powstaje.
Nie widać zastoju.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Budowa

W pierwszym budynku już montowane są okna, budynek 2 i 3 są na równi, zaczynają 3 piętra budować
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzięki za informacje. Przynajmniej ktoś coś napisze. Więc jest nadzieja że skończą wcześniej i oddanie a nawet pozwolenie na użytkowanie (bo jedno nie jest równe drugiemu) będzie jeszcze w tym roku a nie jak piszą wszędzie że 1kwartał 2021 roku
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Budowa

Super by było jak by się wyrobili jeszcze w tym roku z oddaniem, bardzo szybko i sprawnie im to idzie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

.

Też na to liczę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Warto

Jak widać po ilości sprzedanych mieszkań warto.
Dobry deweloper
Pewność ze budowa będzie dokończona
Budowa rośnie w oczach
Plany na duże osiedle ale zadbano tez o infrastrukturę , lokal handlowy , sala rekreacji , płace zabaw
Spokojna okolica
Wiem tez ze każdy kolejny etap będzie trochę droższy .
My kupiliśmy i już nie możemy się doczekać odbiorów.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Odbiór

My również kupiliśmy i też już czekamy z niecierpliwością na odbiór, budowa idzie bardzo sprawnie i z miesiąca na miesiąc widać ogromne postępy, szkoda że nie ma żadnej grupy na fb gdzie można by było dodać zdjęcia ;) Pozdrawiam sąsiadka
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

.

To może ktoś założy taka grupę :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobry pomysł.
Moze niech założy grupę ktoś kto tam często bywa , przejeżdża koło osiedla.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

.

Jest ktoś chętny?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Grupa

Powstała grupa na Facebooku Osiedle Pastelowe Gdańsk grupa jest prywatna tak wiec wystarczy dołączyć do grupy :) Proponuje wrzucać tam aktualne zdjęcia i informacje oraz prowadzić dyskusje na tematy związane z osiedlem Pastelowym
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Grupa na Facebooku

Powstała grupa na Facebooku Osiedle Pastelowe Gdańsk Proponuje wrzucać tam aktualne zdjęcia i informacje oraz prowadzić dyskusje na tematy związane z osiedlem Pastelowym. Komentarz dodaje ponownie w opinii a nie odpowiedzi aby był bardziej widoczny :)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

.

Nie wyswietla mi sie taka grupa .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podobno deweloper planuje tam 24 bloki i zbiornik retencyjny. Jeżeli nic nie ruszy z Nową Świętokrzyską, to przewiduję wielkie korasy.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Termin oddania

takie sa plany .a co znaczy ,,wielkie korasy,,
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

.

O korki chodzi.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Łostowice

Polana Kampinoska (6 odpowiedzi)

W pobliżu powstającego osiedla przyszli mieszkańcy znajdą wszystko co wpływa na komfortowe życie...

Quercus (13 odpowiedzi)

Quercus powstaje w południowej części Gdańska, w zielonej okolicy, nieopodal zbiornika wodnego....

Zielona Park (49 odpowiedzi)

Zielona Park, jak sama nazwa wskazuje, zlokalizowana jest w okolicy licznych terenów zielonych. W...

do góry