Widok

Osiedle Srebrniki

Wrzeszcz Temat dostępny też na forum:
Duże założenie powstać ma na granicy Moreny i Wrzeszcza, stąd przyszłe osiedle obsługiwane będzie przez infrastrukturę znajdującą się na terenie tych dwóch dzielnic. Przyszli mieszkańcy blisko będą mieli nie tylko do autobusów i tramwaju, ale także na przystanek PKM. Zielone otoczenie osiedla zapewni dużą ilość terenów do rekreacji. Nie zabraknie ich także na terenie samej inwestycji. Tylko w pierwszym etapie docelowo powstać ma 570 mieszkań w ośmiu budynkach. Łączna powierzchnia użytkowa ...
więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Nie będzie juz gdzie chodzić na spacery i rolki :-(
popieram tę opinię 32 nie zgadzam się z tą opinią 6

beznadzieja, piekne miejsce pełne zieleni znowu zalane betonem
popieram tę opinię 41 nie zgadzam się z tą opinią 3

Czy ktoś przygląda się Górskimu co on wyczynia na tym terenie. Wycięto już olbrzymi obszar terenów zielonych w tym stare drzewa . Dzisiaj ruszylo grodzenie następnych kilkunastu hektarów które pójdą pod piłę. Istne szaleństwo. Wnukowie nam za to serdecznie podziękują. Beton, aluminium i szkło podobno dla naszego dobra. Deweloperzy pod rękę z władzą wiedzą lepiej co jest maluczkim potrzebne .
popieram tę opinię 50 nie zgadzam się z tą opinią 3

Dokładnie. Należy nagłośnić te wycinkę, bo jest to moim zdaniem jedna z najbardzjej bulwersujących i kontrowersyjnych spraw w mieście. Proszę się przejść po parku Jaśkowej Doliny i zobaczyć ile drewna z wycinki Górskiego jest tam składowane.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 1

i zaleje dolny Wrzeszcz :D

teren miejski ma swoje prawa, predzej czy pozniej cos sie wybuduje na wolnych dzialkach.
Swoja droga piekne miejsce, ciekawe ile za m2?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 4

Szkodnik jakich mało. W dodatku zupelnie nie dbajacy o swoj wizerunek. Niech zajmie sie terenem dworca PKS, ktory jest obciachem na cala Europe.
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 1

Lokalizacja Osiedla Srebrniki to największe kur@#$%wo jakie można było zrobić mieszkańcom Gdańska.

Zaboli.
popieram tę opinię 52 nie zgadzam się z tą opinią 3

Tragedia

Czy naprawdę nie da się zagospodarować tego olbrzymiego przecież terenu z poszanowaniem dla zasobów przyrody, bez karczowania cennych obszarów lasu? Te ogołocone skarpy, przeorane wzgórza naprawdę budzą grozę! Wycięty został fragment parku leśnego Jaśkowej Doliny, co jest skandalem. Hańba dla dewelopera Górskiego i urzędników!
popieram tę opinię 52 nie zgadzam się z tą opinią 1

Płaskie dachy, możliwie dużo kondygnacji czyli maksymalizacja zysków za cenę ciasnoty, za cenę przyrody, za cenę korków a wszystko pod ładnie brzmiącym sloganem prezydenta Adamowicza "rozwój miasta do wewnątrz". Pora z tym skończyć po co nam kolejne tysiące przybyszów z Warmi i Mazur z Ukrainy czy z innych rejonów. Pora znaleźć prezydenta który opowie się za zielonym a nie betonowym rozwojem. Kiedyś Adamowicz mi się podobał i na niego głosowałem teraz zmieniłem zdanie i nie mogę doczekać się końca jego rządów.
popieram tę opinię 33 nie zgadzam się z tą opinią 6

Masakra

Mieszkam na morenie i powiem tak kolejne cisno pobudowane bloki a za tym więcej ludzi i samochodów. Już teraz przejechać w godzinach szczytu głównymi trasami to masakra...czyli czekają nas korki korki korki ....Chyba pora się przeprowadzić w bardziej spokojniejsze miejsce.
popieram tę opinię 35 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zainteresowany

Nic u chu ja nie kupie i koniec.
popieram tę opinię 28 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ciekawe kto to kupi jAk tam wieczne problemy są z wszystkim i miejscami których brak i ze strażą miejska która wlepia non stop mandaty nawet gościom przyjeżdżającym w odwiedziny itd. Tam wieczne są problemy z czymś
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wieżocowisko? - wygląda na Robygowy Mordor2 (Sloneczna, Morenova)

Zabudowa tego miejsca to ciekawa sprawa bo mocno odmieni charakter tego miejsca, z wszystkimi plusami i minusami.
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ceny kosmos:)

Tak się zastanawiam kto to kupuje? Notariusze, lekarze, fliperzy kiedyś muszą się skończyć. Żeby to się zwracało to trzeba wynajmować grubo ponad ceny rynkowe plus to, że kupujesz sam beton beż żadnego wykończenia. Że to niby prestiżowa lokalizacja? A cóż tam takiego prestiżowego? Cmentarz czy korki wkoło;)
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 1

Do metra dodajemy 4 zera

I otrzymujemy cenę. Przynajmniej łatwo się liczy:) Kolejni niewolnicy kredytowi pilnie poszukiwani;) Oddajcie zarobki całego życia za klitkę do życia:D
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 2

ceny

Widac, ze troche zeszli z ceny. W marcu okolo 10k za metr, a 2 miesiace pozniej juz 8,5 - no coz, jak sie w 3 miesiace sprzedalo 3 mieszkania z 70...
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie wiadomo czy w ogóle skończą to osiedle...

nie wiadomo czy w ogóle skończą to osiedle...to gigantyczne osiedle....
Lokalizacja dobra w otoczeniu zieleni , ale bloki wysokie, może w realu lepiej to będzie wyglądało niż na wizualizacjach, blokowisko jak inne...szkoda, że nie budują jakiegoś kameralnego osiedla przyjaznego mieszkańcom.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry