Widok

Osiedle TRIO

Łostowice Temat dostępny też na forum:
Nowo budowane osiedle TRIO przy ul. Jaworzniaków w Gdańsku to kompleks kameralnych budynków w dwupiętrowej zabudowie o łącznej ilości 12 mieszkań. Inwestycja realizowana jest przy wykorzystaniu materiałów najwyższej jakości, gwarantujących komfort użytkowania oraz niskie koszty eksploatacji. Jest to idealne miejsce dla osób ceniących ciszę, spokój i bezpieczeństwo. Niewielka ilość mieszkań w połączeniu z niską zabudową gwarantuje intymność oraz wrażenie kameralności. Mieszkania na ...
więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

no w końcu

no w końcu ktoś buduje coś sensownego
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

dobry projekt za konkurencyjną cenę
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

byłam na stronce, bardzo ładne projekty, funkcjonalnie zaprojektowane wnętrza mieszkań, kameralnie, spokojnie, warto się zainteresować
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trio

Domki wyglądają fajnie, tylko na każdej wizualizacji inaczej. Zwróćcie uwagę na okna dachowe...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

rady

Witam wszytskich,jestem zainteresowany kupnem mkieszkania na osiedlu Trio ale nic nie wiem o developerze,czy ma ktos jakiekolwiek zastrzezenia co do tego delelopera-piszcie wszystko,nawet najmniejsze szczegoly...pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

(po) rady

odpowiedz dla "ja"...
wlasnie wczoraj odebralem mieszkanie na osiedlu TRIO.
Żadnych zastrzeżeń ani do mieszkania, ani do wykonania, ani tez do dewelopera. Oby więcej takich przypadków. Jesli kupisz tu mieszkanie, to jestes w komfortowej sytuacji - ono już jest wybudowane.
Powodzenia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

pytanie

Mam pytanie - czy są jeszcze jakieś opinie na temat tego inwestora? trochę się interesuję rynkiem deweloperów, ale o Kropidłowskim nic nie słyszałam. faktycznie osiedle jest ciekawe, warto wziąć pod uwagę tę ofertę, stąd moje pytanie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

brzydkie i zdala od cywilizacji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry