Widok

Osiedle nad Kępą

Budynek powstał w atrakcyjnej pod względem komunikacyjnym części Trójmiasta. Dodatkowo blisko nadmorskiego rezerwatu Kępa Redłowska, co oznacza bezpośrednie sąsiedztwo naturalnych terenów rekreacyjnych. Budynek ma pięć kondygnacji mieszkalnych oraz podziemną halę garażową. Komunikację wewnątrz budynku zapewniają windy. Z okien mieszkań na ostatniej kondygnacji roztacza się widok na Kępę Redłowską i Trójmiejski Park Krajobrazowy.
więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

kęoa

Cisza, przestrzeń, jako, że budynek położony jest na samej górze kępy redłowskiej wspaniałe widoki od strony południowej. Przy samym Trójmiejskim parku krajobrazowym więc mamy połączenie zarówno centrum Gdyni i Parku, którym w kilkanaście minut można dotrzeć na polankę redłowską/ bulwar czy do mola w Orłowie. Budynki w dość nowoczesnym wykonaniu choć architektura jak dla mnie nudna - prosty klocek w formie scyzoryka. w rzucie z góry. Tak atrakcyjne miejsce w Gdyni zasługiwało na bardziej awangardowe zagospodarowanie!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 7
Cisza? Taaa zwłaszcza od strony sklepu... Przestrzeń? Jasne, szkoda tylko, że połowa mieszkań z widokiem na sąsiedni blok. A ceny! Dla mnie ten blok to wtopa dewelopera
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2

cisza

Tak cisza straszna zwłaszcza jak się ma sąsiada nad głową co ma panele na podłodze.
Akustyka straszna!!!!!!
Słychać nawet rozmowy sąsiadów nie wspominając o odgłosach z sypialni czy toalety !!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry