Widok

Osiedle pod lasem

Witam,
Choć osiedle podlega pod Barniewice, zapytam tutaj bo tam to forum raczej nie żyje.

Czy orientuje się ktoś jakie przeznaczenie mają działki znajdujące się między ww. osiedlem a lasem?
Czy w gminie udzielą informacji na temat konkretnych działek?
Planu zagospodarowania przestrzennego obecnie tam nie ma.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tam coś budują? Generalnie Gdańsk wraz z gmina Żukowo podpisał jakieś pismo- ze Braniewice (ich okolice) mają być strefa ekonomiczno-przemysłowa. Dzisiaj Miasto Gdańsk -a s zasadzie rada miasta- głosowało nad studium Gdańska, gdzie informacja na temat przeznaczenia tych terenów również widnieje. To bardziej chyba od strony Osiek ma mieć miejsce, e musiałbyś to potwierdzić gdzieś.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale mowisz o Osiedlu Przy Lesie? Bo to jest pod Borowiec- gdzie jest żwirownia. Cześć od Banina miała być wycinania na rzecz tego zakładu, ale ostatnio wyszło, że nie będzie. To tak przy okazji a jako tako to okolica fajna:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jakis czas temu zwirownia wyciela spory kawal lasu i zrobili tam swoj nowy zbiornik, ciekawe czy jeszcze maja zamiar przesuwać sie dalej w strone Banina
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Panowie od kiedy barniewice podlegają pod Gdańsk to jest gmina Żukowo i na pewno się nie dogadają
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przepraszam Borowiec
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Budują to osiedle na końcu powiedzmy ulicy Agatowej.
Według przygotowywanego MPZP, teren będzie podlegać pod Barniewice.

Na mapach znalazłem że są tam podzielone działki, ok 2000 m2, niektóre już na sprzedaż.
Według informacji ze strony bip gminy Żukowo, mają tam zostać doprowadzone media. Lecz według co tam jest napisane media mają być tylko w części dróg.
Stąd moje pytanie czy posiada ktoś jakieś informacje na ten temat, jakie jest przeznaczenie pozostałych działek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Okolica może i fajna, tylko ludzie, którzy kupili tam te domy nie wiem czy do końca wzięli pod uwagę to iż zaraz za płotem będą mieli obwodnicę metropolitarną ;) Przebieg drogi jest wyznaczony dosłownie na tamtejszym "głównym" skrzyżowaniu w polu.

Co prawda budowa wstrzymana, ale kiedyś ta obwodnica w końcu powstanie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Skad posiadasz takie konkretne informacje?
Bo z tego co znalazłem to obecnie jest z 8 wariantów tej drogi, a na GDDKiA informacji brak.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

A no stąd, że przebieg drogi już dawno jest wybrany.

Linki do planów gdzie jest zaznaczone owe skrzyżowanie wraz z nazwami ulic Tuchomska i Szafirowa.

http://www.metropolitalna.pl/sites/default/files/pictures/DR_Z1_Ark-04_594x1400.pdf
http://www.metropolitalna.pl/sites/default/files/pictures/DR_Z1_Ark-05_297x1500.pdf
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pięknie opisana prędkość 40/h.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

dziwne ale klikając na zakładkę MAPY na ww stronie pojawia się błąd:

http://www.metropolitalna.pl/?q=node/5
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

To zjedź na dół strony ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

haha :) dzięki...ale admin strony to powinien dostać bana ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ano właśnie. Przeważnie ludzie się nie interesują, a developer być może nie wspomniało tym szczególe;) Zawsze,ale to zawsze trzeba sprawdzać co będzie w przyszłosci w okolic yw miarę możliwości przed zakupem nieruchomości.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sprawdziłem sobie przebieg tych dróg, i od obecnego osiedla do tej drogi S6, ma być ponad 400m, a do osiedla o którym ja pisałem ponad 800m.

Sprawdziłem też sobie osiedle w Pępowie i tam jest ponad 1300m do planowanej drogi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ok dobrze, że sprawdziłeś sobie co będzie w okolicy.

Pisząc wcześniej miałem na myśli domki, które będą najbliżej drogi. One już stoją i będą mieć ekspresówkę za płotem. Więc nie wiem gdzie u Ciebie wyszło 400m. Domki stoją przy ulicy Wspólnej prostopadle do Tuchomskiej. Został tam taki trójkątny kawałek ziemi między domkami Tuchomską i Szafirową. Tam będzie nowa droga.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy planowana trasa bedzie równolegla do tuchomskiej od wschodniej czy zachodniej strony ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Obecne domy są na kryształowej, według geoportalu to jakieś 400m będzie.
Do osiedla przy lesie więcej bo one jest cofniete w stronę banina.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

"Obecne domy są na kryształowej, według geoportalu to jakieś 400m będzie.
Do osiedla przy lesie więcej bo one jest cofniete w stronę banina."

Obecne domy są na Wspólnej, które są najbliżej planowanej inwestycji.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

które osiedle ? bo jeśli chodzi ci o Osiedle Gdańskie które buduje Margo (i gdzie mieszkam) to około 700/800 metrów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ekspresowka bedzie +/- rownolegla do ul. Wspolnej ok 40m za ogrodkami ostatnich domow zaczynie sie pas drogowy tej inwestycji.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oczywiscie chodzi o Wspolne prostopadle do Tuchomskiej:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chodzi o osiedle na końcu Tuchomskiej

Ale bałagan się tutaj zrobił ;) Forum źle grupuje odpowiedzi
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

czyli prawie pod Nowy Tuchom? Bo Wspólna w Baninie to jest środek osiedla przy Książycowej;DDD Więc się lekko zdziwiłam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

hehe Tak Wspólna w Nowym Tuchomiu ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może poprostu ktoś kto sie orientuje pokaże mape z narysowaną + - drogą i wszystkovsie wyjaśni. Na mapach w podanym linku słabo to widać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

http://expresskaszubski.pl/pictures/2016-03/droga-s6-mapa-regular.png =-> fioletowy wariant
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety na fioletowym wariancie też słabo widać. A te mapki oficjalne są tak nieczytelne, że szok. Chyba tylko na ekranie kinowym z jakością full hd ktoś by coś zobaczył.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oś bowej jezdni praktycznie przecina skrzyżowanie ul Tuchomskiej z ul Graniczną
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ciężko kliknąć klika razy na "+" wtedy jakby wszystko robi się czytelniejsze :-) Mam na myśli oficjalne mapy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak klikam tyle razy przybliżenie, to pokazuje mi tak mały fragment mapy, że nie mam odniesienia dokładnego, gdzie to jest :). Muszę się chyba po prostu z tym pogodzić, że na laptopie będzie mi ciężko to zobaczyć :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mapa openstreetmaps.org może w tym pomóc. Przebieg trasy metropolitarnej jest tam widoczny jako zielona linia. Nie jest on kompletny, bo nie uwzględnia m.in. węzła w Miszewie ale nitki trasy są tam pokazane raczej z dobrym przybliżeniem (zielona długa nitka). Link do mapy:
http://osmapa.pl/w/dostepnosc/?lat=54.40197&lon=18.40922&zoom=14&ol=C
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z mapy widać ze osiedle pod lasem znajduje się najbliżej drogi .... jestem przed podpisaniem umowy i mam teraz mocne obawy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tam jest żwirownia...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie dość, ze codzienne hałasy ze żwirowni to jeszcze obwodnica :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy jest ktoś z Banina i może wysłać lokalizacje dokładną osiedla pod lasem np z Google map ? Pilne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wiem jak na to patrzysz, ale 800m to wcale nie tak blisko.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zamiast korzystać z jakichś dziwnych stron które rysują trasę mało wiele, lepiej wejść na GDDKiA i z projektów na podstawie numerów działek sobie sprawdzić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W tym wypadku aptekarska dokładność nie jest aż tak istotna. Mapa OpenStreetMaps jest zdecydowanie łatwiejsza w odczytaniu niż grzebanie się w numerach działek. Tym bardziej w celu określenia odległości działki też powinno się to jakoś narysować, żeby można było to obliczyć/zmierzyć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ostatnie zabudowania na na tuchomskiej beda sasiadowac z obwodnica. Obwodnica ma przebiegac pomiedzy skrzyzowaniem (borowiec, tuchom, banino, tuchomek) a ostatnimi domami chmary z tej strony.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

@~anonim 2.125.174.*
>Czy jest ktoś z Banina i może wysłać lokalizacje dokładną osiedla pod lasem np z Google map ? Pilne
Poniżej linki do map z lokalizacją osiedla:
https://www.openstreetmap.org/way/596347925#map=14/54.4053/18.4188
https://goo.gl/maps/ap7vtCgyZkw
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

https://goo.gl/maps/oQdAsQeqfNQ2
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

A jak brzmią hałasy ze żwirowni? Bo będąc na grzybach pod samym płotem zakładu właściwie nic nie słychać... A wszystkie urządzenia które mogłyby hałasować są ze strony Chwaszczyna Tuchomia...Co innego trasa szybkiego ruchu szum kół niesie się na znaczne odległości...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Anonim najwyraźniej jest głuchy i głupi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To mądrala się odezwała:-) I przez takie wypowiedzi wcale mi was nie szkoda... Niech ci tiry wyją przez dnie i noce a wtedy bedzsz mogła ciągle mówić głupia głupia ja:-) a ogluchniesz sama
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Poszukuję osoby która brała kredyt aby nabyć nieruchomość na odoedlu Chmary Przy Lesie. Rozchodzi sie o problem w banku o okreslenie dostepu do drogi publicznej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Skoro jest problem, to dostępu do drogi publicznej nie ma.
Skoro dostępu nie ma to znaczy że do końca życia będziesz jęczeć nam na forum i na gminie, że nie chcą Ci drogi prywatnej pod dom zrobić. nie warto tego kupować, a za darmo to chyba nie rozdają?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

W umowie sa opisane udzialy ale wedlug banku cos sie nie zgadza. Dlatego szukam kogos kto mial podobna sytuacje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak notariusz klepnie to co sie moze Ne zgadzać , sam nie wiesz co bo piszesz cos , wszystko jest oki kazdy ma udział procentowy w drodze .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jaki bank ? Bo mało jest dobrych banków co do kredytów hipotecznych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Skoro jest ok to czemu bank ma problem? Alior
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najgorszy bank z możliwych poszukaj w milenium lub mbank , a nie w najdroższym i najgorszym banku świata . Proponuje doradcę finansowego
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja właśnie podpisuję w millenium w poniedziałek, długo trwała procedura ale ostatecznie bez problemów, doradca wszystko załatwił
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli z drogą jest tak samo jak było na innych osiedlach to w bz wbk też nie było żadnego problemu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Proszę mi powiedzieć coś więcej o tym osiedlu Gdańskim myślę nad zakupem tam domu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dołączam to pytania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam. Czyli w skrócie. Bo ciężko tu wszystko wychwycić. Osiedle przy lesie to Borowiec obwodnica od tego osiedla będzie Ok 800m i żwirownia mocno hałasuje ?
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja nie wiem o którym Borowcu Wy piszecie, bo chyba nie w woj. pomorskim! Obwodnica w odległości 800 m może i kiedyś tak, ale hałas że Żwirowni niby jaki? Mieszkam tan od czerwca 2019 r. I jedyny hałas jaki słyszę to budowlany , bo się ludzie urządzają A w weekend cisza i szum lasu.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6
Dokładnie! Żadnej żwirowni nie słychać. Cisza i spokoj na osiedlu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6
Osiedle przy lesie jest w super miejscu niedługo będzie obwodnica metropolitalna w odległości od osiedla 800 metrów a na osiedlu deweloper położył plyty
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pytanie z innej beczki. Czy na osiedlu są dzieci w wieku szkolnym i mają jakiś dojazd do szkoły?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

lexapro2020.top
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Banino

Kasa, kasa a w kościele ziąb! !! (8 odpowiedzi)

Nasz już nie taki nowy proboszcz na niektórych mszach podaje (na 12.00 nie), ile zebrał na...

Imperium-Auto Salon (3 odpowiedzi)

Witam, jakieś opinie o Imperium-Auto Salon. Firma mieści się w Baninie przy ulicy Wiśniowej 11....

Deweloper Dom Moich Marzeń (Banino / Dąbrowa) (116 odpowiedzi)

Jakieś opinie na temat dewelopera Dom Moich Marzeń budującego na skraju Banina i Dąbrowy ?...

do góry