Widok
Osiedle pod lasem
Witam,
Choć osiedle podlega pod Barniewice, zapytam tutaj bo tam to forum raczej nie żyje.
Czy orientuje się ktoś jakie przeznaczenie mają działki znajdujące się między ww. osiedlem a lasem?
Czy w gminie udzielą informacji na temat konkretnych działek?
Planu zagospodarowania przestrzennego obecnie tam nie ma.
Choć osiedle podlega pod Barniewice, zapytam tutaj bo tam to forum raczej nie żyje.
Czy orientuje się ktoś jakie przeznaczenie mają działki znajdujące się między ww. osiedlem a lasem?
Czy w gminie udzielą informacji na temat konkretnych działek?
Planu zagospodarowania przestrzennego obecnie tam nie ma.
Tam coś budują? Generalnie Gdańsk wraz z gmina Żukowo podpisał jakieś pismo- ze Braniewice (ich okolice) mają być strefa ekonomiczno-przemysłowa. Dzisiaj Miasto Gdańsk -a s zasadzie rada miasta- głosowało nad studium Gdańska, gdzie informacja na temat przeznaczenia tych terenów również widnieje. To bardziej chyba od strony Osiek ma mieć miejsce, e musiałbyś to potwierdzić gdzieś.
Budują to osiedle na końcu powiedzmy ulicy Agatowej.
Według przygotowywanego MPZP, teren będzie podlegać pod Barniewice.
Na mapach znalazłem że są tam podzielone działki, ok 2000 m2, niektóre już na sprzedaż.
Według informacji ze strony bip gminy Żukowo, mają tam zostać doprowadzone media. Lecz według co tam jest napisane media mają być tylko w części dróg.
Stąd moje pytanie czy posiada ktoś jakieś informacje na ten temat, jakie jest przeznaczenie pozostałych działek.
Według przygotowywanego MPZP, teren będzie podlegać pod Barniewice.
Na mapach znalazłem że są tam podzielone działki, ok 2000 m2, niektóre już na sprzedaż.
Według informacji ze strony bip gminy Żukowo, mają tam zostać doprowadzone media. Lecz według co tam jest napisane media mają być tylko w części dróg.
Stąd moje pytanie czy posiada ktoś jakieś informacje na ten temat, jakie jest przeznaczenie pozostałych działek.
Okolica może i fajna, tylko ludzie, którzy kupili tam te domy nie wiem czy do końca wzięli pod uwagę to iż zaraz za płotem będą mieli obwodnicę metropolitarną ;) Przebieg drogi jest wyznaczony dosłownie na tamtejszym "głównym" skrzyżowaniu w polu.
Co prawda budowa wstrzymana, ale kiedyś ta obwodnica w końcu powstanie.
Co prawda budowa wstrzymana, ale kiedyś ta obwodnica w końcu powstanie.
A no stąd, że przebieg drogi już dawno jest wybrany.
Linki do planów gdzie jest zaznaczone owe skrzyżowanie wraz z nazwami ulic Tuchomska i Szafirowa.
http://www.metropolitalna.pl/sites/default/files/pictures/DR_Z1_Ark-04_594x1400.pdf
http://www.metropolitalna.pl/sites/default/files/pictures/DR_Z1_Ark-05_297x1500.pdf
Linki do planów gdzie jest zaznaczone owe skrzyżowanie wraz z nazwami ulic Tuchomska i Szafirowa.
http://www.metropolitalna.pl/sites/default/files/pictures/DR_Z1_Ark-04_594x1400.pdf
http://www.metropolitalna.pl/sites/default/files/pictures/DR_Z1_Ark-05_297x1500.pdf
dziwne ale klikając na zakładkę MAPY na ww stronie pojawia się błąd:
http://www.metropolitalna.pl/?q=node/5
http://www.metropolitalna.pl/?q=node/5
Ok dobrze, że sprawdziłeś sobie co będzie w okolicy.
Pisząc wcześniej miałem na myśli domki, które będą najbliżej drogi. One już stoją i będą mieć ekspresówkę za płotem. Więc nie wiem gdzie u Ciebie wyszło 400m. Domki stoją przy ulicy Wspólnej prostopadle do Tuchomskiej. Został tam taki trójkątny kawałek ziemi między domkami Tuchomską i Szafirową. Tam będzie nowa droga.
Pisząc wcześniej miałem na myśli domki, które będą najbliżej drogi. One już stoją i będą mieć ekspresówkę za płotem. Więc nie wiem gdzie u Ciebie wyszło 400m. Domki stoją przy ulicy Wspólnej prostopadle do Tuchomskiej. Został tam taki trójkątny kawałek ziemi między domkami Tuchomską i Szafirową. Tam będzie nowa droga.
http://expresskaszubski.pl/pictures/2016-03/droga-s6-mapa-regular.png =-> fioletowy wariant
Mapa openstreetmaps.org może w tym pomóc. Przebieg trasy metropolitarnej jest tam widoczny jako zielona linia. Nie jest on kompletny, bo nie uwzględnia m.in. węzła w Miszewie ale nitki trasy są tam pokazane raczej z dobrym przybliżeniem (zielona długa nitka). Link do mapy:
http://osmapa.pl/w/dostepnosc/?lat=54.40197&lon=18.40922&zoom=14&ol=C
http://osmapa.pl/w/dostepnosc/?lat=54.40197&lon=18.40922&zoom=14&ol=C
@~anonim 2.125.174.*
>Czy jest ktoś z Banina i może wysłać lokalizacje dokładną osiedla pod lasem np z Google map ? Pilne
Poniżej linki do map z lokalizacją osiedla:
https://www.openstreetmap.org/way/596347925#map=14/54.4053/18.4188
https://goo.gl/maps/ap7vtCgyZkw
>Czy jest ktoś z Banina i może wysłać lokalizacje dokładną osiedla pod lasem np z Google map ? Pilne
Poniżej linki do map z lokalizacją osiedla:
https://www.openstreetmap.org/way/596347925#map=14/54.4053/18.4188
https://goo.gl/maps/ap7vtCgyZkw