Widok

Osiedlowa II

Kokoszki Karczemki Temat dostępny też na forum:
Hej .powiedzcie jak sie mieszka n kokoszkach?planuje zakup domu na Osiedlowej II - cena fajna i miejsce fajne (całe trojmiasto prześledziliśmy jeżeli chodzi o inwestycje.Jak sam deweloper City House-macie jakieś opinie?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobrze się mieszka. Komunikacyjnie wiadomo ze trzeba się liczyc z korkami ale nie jest tak zle. Sklepy szkoła basen blisko. Ja jestem zadowolona
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mieszkam w Kokoszkach od urodzenia (więc może lekko nie obiektywnie) ale:
- Sklepy,przychodnie,kościół,szkoła,basen,biblioteka,autobus miejski bezpośredni do centrum miasta i Wrzeszcza :)
- Sąsiedztwo LASÓW JEST MEGA! Wiosną,latem spacer albo rower w kierunku Otomina SUPER SPRAWA!
- Czasami są korki,w planach (dość poważnych ale coś z dofinansowaniem drogi utknęło) przebudowa Kartuskiej do granic miasta więc w przyszłości to się poprawi.
- Ciekawym atutem też jest stosunkowo blisko do miejsca pracy - dużo zakładów lokuje się nieopodal w Bysewie.
- Rzadko kiedy śmierdzi od Szadółek (mam sprawdzone na rowerze izolacja trzech lasów od szadółek)

Z minusów mogę wymienić to że komunikacja miejska momentami mogła by być jeszcze lepsza.

Kokoszki są fajne :D
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry