Widok

Osk Delta Plus

Bardzo dziekuję za naukę i jazdę P.Marcinowi oraz P.Tomkowi.Chociaż nigdy nie miałem styczności z samochodem to nie przeszkodziło moim instruktorom nauczyć mnie cierpliwie krok po kroku techniki jazdy,obsługi skrzyni biegów itd.
Zdarzyło się że ruszałem z zaciągniętym hamulcem ręcznym! P Marcin cierpliwie to znosił i wpłynął na mnie,że nie jeżdżę teraz kiedy mam prawko jak szaleniec! Czasem krytyczna uwaga jest potrzebna,żeby ostudzić zapał młodego kierowcy.
Z Panem Tomkiem powtarzałem manewry na skrzyzowaniach ,które mi nie wychodziły (Hucisko)oraz nauczył mnie najważniejszej rzeczy-jazdę do rękawa bez patentów (liczenia słupków,obrotów kierownicą itd).
Cofałem do rękawa na czuja,patrząc na linię i jadąc jak najbliżej niej.Uwierzcie mi ,że tak jest prościej,trzeba tylko spróbować!
Dziękuję P.Grażynce za naukę teorii,porady tłumaczenia zagadnień oraz za opowieści z życia kierowców,przepisów,za przestrogi.
Niech im Pan Bóg Błogosławi!
Moja ocena
obsługa: 6
 
poziom nauczania: 6
 
wyposażenie: 6
 
czas trwania kursu: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tam jestem bardzo zadowolona z tej szkoly,przygotowali mnie do egzaminu dobrze i zdalam za pierwszym razem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry