Widok

Oskar - opinia

Bardzo długo zastanawialiśmy się nad kupnem domu w tej lokalizacji rozważając wszystkie za i przeciw. Ostatecznie się zdecydowaliśmy. Obsługa jest na najwyższym poziomie, oferta naszym zdaniem najciekawsza w całym Trójmieście i okolicach (tutaj analizowaliśmy głównie lokalizację) i ceny ok.
Dom odbieramy dopiero w 2022 dlatego terminowość oceniam póki co na 5 gwiazdek, ponieważ deweloper sprawnie odpowiada na wszystkie zadawane przez nas pytania, którymi stale go bombardujemy.
Moja ocena
City House kategoria: Deweloperzy
obsługa: 6
 
oferta: 5
 
jakość: 5
 
terminowość: 5
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 5
 
5.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2


City House to rynsztokowy / podrzedny deweloper. Dwaj panowie wykorzystują luki prawne aby oszukiwać swoich klientów. Nie dajcie się nabrać na piękne opowieści pań w biurze sprzedaży. Stosują zabiegi socjotechniczne aby tylko podpisać z nimi umowe a potem jesteście tylko petentami. Jakość wykonanych budynków jest na niskim poziomie.Sam kierownik budowy powiedział ,że budynek ma stać do końca gwarancji a potem to nie ich problem. Dwaj panowie mają mentalność cinkciarza sprzed Pewex-u i w taki sposób należy z nimi rozmawiać. Zależy im tylko na napchaniu sobie kieszeni waszymi pieniędzmi. Zecydowaine odradzam tego tandetnego dewelopera.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja wyraziłem tylko swoją opinię. Na chwilę obecną jestem bardzo zadowolony ze współpracy i kontaktu z deweloperem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry