Widok

Ośrodek rehabilitacyjny Alma

Jadę z Elbląga do Almy w Sobieszewie 18.03.2022 r. na turnus 24 dniowy z ZUS-u, może ktoś też jedzie bo po tych informacjach to aż strach się tam wybierać
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć Kinia myślę że jesteś zadowolona z pobytu w Almie. Bo ja bardzo miło wspominam ten czas. Te nasze wspólne wypady i rozmowy do późnych godzin prawie porannych. Taka ekipa jak nam się trafiła to chyba jeszcze w historii Almy nie było. Widać to po komentarzach. Nasz turnus chyba wszystkiemu zaprzecza co tu było napisane przez ludzi. My miło wspominamy ten czas. I w kontakcie jesteśmy między soba non stop.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam ja też mam skierowanie na 11 kwietnia jadę pociągiem z Warszawy Wschodniej, pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

18 marca już jutro
Do miłego zobaczenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

18 marca już jutro
Do xobaczenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam, czytam komentarze jest was tu wiele, na turnus od 18 .03..
Myślę że ,będzie siła w towarzystwie
Udanego turnusu, życzę
Moje skierowanie od 11 .kwietnia
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej coraz blizej do 18 03 22
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
I bardzo dobrze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tez jade 18 03 22 z warszawy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja z okolic i również pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja z okolic i również pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do zobaczenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kłaniam się z uśmiechem. Jadę do sanatorium z ZUS z okolic Torunia pierwszy raz i postanowiłam się nie bać
Mimo tych niezbyt miłych opinii wybieram się tam 18 marca
Pozdrawiam
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja jadę też od 21.02 z Częstochowy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tez 18 03 22r do zobaczyska
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja jadę z Bogatyni 21.02
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też jadę 18.03. z okolic Olsztyna, może nie będzie tak źle to moje 4 sanatorium, wcześniejsze też nie szczyciły się pozytywnymi opiniami a w sumie nie było tragedii. Jak są fajni ludzie to i są super wspomnienia warunki przechodzą na dalszy plan. Liczę, że podreperuje tam zdrowie, a to też wiele zależy od lekarza i jakie zabiegi przepisze. Byłam w sanatorium w Olecku dwa razy i efekty dwa odmienne, raz super pomogło a za drugim średnio.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

No właśnie z takim nastawieniem trzeba jechać większość zależy od nas jeżeli stworzymy dobrą atmosferę to połowa sukcesu a my nie jedziemy na wczasy tylko na rehabilitację i to za darmo a ludzie chcieliby mieszkać w gwiazdkowym hotelu
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jak tam na turnusie?
Czekamy na najświeższe wiadomości.
Miłego wypoczynku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja jadę z Bogatyni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam,też mam ten termin.Opinie o ośrodku mnie przerażają,ale jestem optymistką.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0