Widok

Osrodek wypoczynkowy nad jeziorem - co polecacie?

Najlepiej aby byly jakies animacje dla dzieci ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chcesz coś wynająć TERAZ czy w przyszłym roku? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
teraz , zawsze jest szansa ze sie cos zwolni ;D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Optymistka ;)
Fajny ośrodek z zajęciami dla dzieci jest nad jez. Wdzydzkim, na półwyspie Lipa, ale tam szanse na zwolnienie czegoś raczej są małe. Polecam na kolejny rok :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hehe akurat wiem ze w Lipie lipa z miejscem :)) Tam to trzeba zima rezerwowac , chociaz obserwuje ich strone i zwalniaja sie miejsca ;) I szybko ktos je rezerwuje ;) Dlatego licze ze moze jednak na sierpien sie jeszcze zalapie hehe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ja polecam ośrodek hotelowo-konferencyjny Wierzba. Piękne mazurskie miasto. Byłam rok temu na majówce i w tym roku jedziemy po raz kolejny. Gdyby Ktoś był zainteresowany to: Polska Akademia Nauk Dom Pracy Twórczej w Wierzbie. Mają ciekawą ofertę!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zerknij sobie na ośrodek wypoczynkowy Borowy . Byliśmy w zeszłym roku z dzieciakami i było super. Podobało się zarówno nam, jak i najmłodszym. Na miejscu sporo atrakcji, a widoki i teren w okolicy - piękne!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Czas wolny

narty we Włoszech (3 odpowiedzi)

czesć , szukam towarzystwa do wyjazdu na narty w Dolomity w marcu. Mam fajna miejscówkę , ale nie...

kursy florystyczne w Gdańsku (16 odpowiedzi)

Witam, poszukuję w Gdańśku kursów florystycznych-dekoratorskich - co możecie polecić, poproszę...

Książki jakie polecacie (3 odpowiedzi)

Witam, Od jakiegoś czasu nie mogę wciągnąć się w żadną książkę. Wystarczy, że kilka, kilkanaście...

do góry