Widok

Ośrodek zdrowia Kielno Bojano

Czy ktoś w ostatnim czasie miał ko takt z tymi ośrodkami? Od piątku nie można się dodzwonić ciągle zajęte.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nic nowego
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzwoniłam w poprzedni wtorek, po 16. Najpierw było zajęte, później czekałam jako pierwsza w kolejce, jakieś 5 minut. Lekarka z teleporadą oddzwoniła po 20 minutach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja tez dzwonilem wtedy i odlozona sluchawka
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Teraz już można, przynajmniej po południu. Od jakiegoś czasu siedzi tam gość , nie wiadomo kto, nie wiadomo skąd , który wie wszystko i załatwia petentów jednym zdaniem żeby dzwonić rano. No rano dodzwonić się do ośrodka to jest mission impossible. Nie wiem czy ten pan jest nowym lekarzem, czy tylko odbiera telefony, ale wiedze medyczna ma na poziomie misia Koali, natomiast wydaje sie ze jest tam jedynym guru, zatrudnionym po to żeby zniechęcać petentów do zawracania głowy pracującym w gminnym ośrodku zdrowia w Bojanie .
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Po co ja place ten zus skoro nie mam zadnej opieki zdrowotnej i jak cos potrzebuje to i tak musze isc prywatnie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

W okolicy mamy 2 przychodnie na Chwarznie-Wiczlinie: Clinica-Medica; Medica Wiczlino. Długie godziny otwarcia, możliwość umówienia się do lekarza tego samego dnia, nawet w godzinach popołudniowych.
Po przeprowadzeniu do Bojana próbowałem się dostać do przychodni w Bojanie. Dwa razy czekając aż łaskawa Pani zechce odebrać telefon a potem zechce mnie zapisać do lekarza dziecięcego który pracuje co któryś dzień (!) spowodowało że szybko wróciłem do przychodni na Sokółce.
Jakim cudem w miejscowości gdzie mieszka kilka tysięcy mieszkańców nie ma "normalnie" działającej" przychodni tylko kanciapa Nasze Zdrowie ciężko wytłumaczyć.

We wspomnianych przychodniach leczenie pediatry/internisty jest z NFZ.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

Współczujemy lekarzom i pozostałemu personelowi, padają, zarobki opłakane - ratownik 25/godzinę! na "Narodowym" oczekujące łóżko 800 zł/dzień, lekarz 800 zl /godz. i spanie w 5 gwiazdkowym hotelu - stoją puste, więc ratujemy inna branżę, to słowa dyrektora Narodowego - wojskowego ( Min. zdr. nic o szpitalu nie wie - urządzili sobie szpital Mateusz-KPRM, Błaszczak -MON i Kamiński - MSWIA) Zaraza nas prawie zaorała. Pomysły od ewangelisty stale zaskakują. Do przychodni na Dąbrowie się nie dodzwonisz. W Bojanie personel pomocniczy arogancki, p. dr.Pietkun chyba nad wszystkim jeszcze panuje , recepty na sms-kod, po krótkiej rozmowie to trud niewielki, ale to nie w każdej chorobie możliwe.
Jak tu przetrwać do normalności?
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3

Chcac uzyskac skietowanie na usg bioderek od pediatry dla 5 tygodniowego dziecka uslyszalam od pani z Kielna tekst
"a po co pani skierowanie"
-zeby zapisac sie na usg bioderek
-ale po co? W Szemudzie mozna to zrobic odplatnie
- ale ja chce na nfz ...

Wtf? :D
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Polak nigdy nie nadawał i nie nadaje się do rządzenia
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie było ta samo z usg bioderek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

W szpitalu uslyszalam ze zus cisnie aby nie dawac zwolnien lekarskich. Ale to zus. A nfz to nfz. Moze maja parcie z gory aby jak najmniej skierowan wystawiac?

Mnie juz nic nie jest w stanie zdziwic
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Bojano

Czy jest szansa na wiaty przystankowe w Bojanie na nowych przystankach? (8 odpowiedzi)

Witam, czy na nowych przystankach jest szansa na pojawienie się wiat? Pozdrawiam.

Bojano, spotkania z kandydatami na wójta (40 odpowiedzi)

Uwaga mieszkańcy Bojana! Zgodnie z obietnicą zapewniam, że będziemy mieli okazję poznać...

Muzyka biesiadna (45 odpowiedzi)

Witam 12.05 od piatku slychac w nocy muzyke biesiadna co sie dzieje ????

do góry