Ostmedic

Rehabilitacja

Gdańsk, Jaśkowa Dolina 105

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Paweł Komorowski - opinia wątek zamknięty Trafiłem do doktora Jana Jaśkowskiego z zaburzeniami równowagi. Silne zawroty...
~Paweł Komorowski
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 grudnia 2019

Anna - opinia wątek zamknięty Bardzo profesjonalnie mnie bardzo pomogły ćwiczenia dobrane do mojego...
~Anna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 listopada 2019

Profesjonalna skuteczność wątek zamknięty Spotkania z Panem Janem przypominają jak to jest żyć bez bólu kręgosłupa....
~Kroglin
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 września 2019

Super wątek zamknięty Po 4 wizytach ból zniknął ( o.szyjny, o. lędźwiowy, bóle głowy, zmęczenie)
~El
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 lipca 2018

Beata wątek zamknięty Fizjoterapeuta profesjonalnie i rzeczowo przeprowadza badanie analizując...
~Beata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 lipca 2017

Świetny fachowiec, polecam każdemu! wątek zamknięty Polecam z czystym sumieniem. Doktor to świetny fachowiec i profesjonalista....
~Mateusz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2016

Ból pleców w ciąży wątek zamknięty W połowie 8 miesiąca ciąży pojawiły się u mnie promieniujące bóle w plecach....
~An
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2015

skuteczna pomoc wątek zamknięty Gorąco polecam rehabilitację u p. magistra Jaśkowskiego przy dolegliwościach...
~EM
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 listopada 2014

Szybka pomoc przy bólach kręgosłupa wątek zamknięty Ponieważ mam pracę siedzącą od czasu do czasu dokucza mi kręgosłup, ostatnio...
~Ania
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 września 2014

ból kręgosłupa wątek zamknięty Polecam Ostmedic przy wszelkich bólach kręgosłupa, dzięki profesjonalnej...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2014

Kasia - opinia wątek zamknięty wybitny specjalista, bardzo mi pomógł w problemach z kręgosłupem w momencie...
~Kasia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 lipca 2014

Polecam wszystkim Pana Jaśkowskiego:) wątek zamknięty Po tylu miesiącach męki i bólu oraz leczenia się u innych...
~Marcelina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 maja 2014

ból szyi i pleców wątek zamknięty Miałam ból szyi, promieniujący na pozostałe części pleców i dzięki opiece...
~Ola
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 lutego 2014

pomoc natychmiastowa wątek zamknięty Polecam rehabilitację w Ostmedic. Ból kręgosłupa minął praktycznie...
~Hania
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2014

Ból pleców w ciąży wątek zamknięty Jestem w szóstym miesiącu ciąży i niestety pojawiły się dolegliwości w dolnej...
~Magda
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 lutego 2014

Wielkie dziękuję wątek zamknięty Pan Jan pomógł mi w walce z wieloletnim bólem kręgosłupa i biodra.Bywałam w...
~stempelka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 grudnia 2013

Rehabilitacja wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona, ponieważ po raz pierwszy od roku, po 10 wizytach,...
~Ela
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 grudnia 2013

Profesjonalna rehabilitacja przy urazach powypadkowych wątek zamknięty Bardzo polecam. Ból i dolegliwości powypadkowe minęły po kilku wizytach i...
~Emilia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 października 2013

polecam wątek zamknięty Bardzo fachowe podejście do pacjenta. Bez naciągania. Na prawdę polecam.
~krzysztof
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2013

Bardzo skuteczna pomoc przy dyskopatii wątek zamknięty U Pana Jana otrzymałem bardzo profesjonalną, fachową i skuteczną pomoc w...
~Michal P
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 czerwca 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry