Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kasia - opinia Bardzo pozytywne wrażenie po zakończeniu nauki. Intruktorzy z pozytywnym...
~Kasia
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 28 września 2021

Wiktor - opinia Prowadzą specjalistyczne szkolenia zawodowe dla operatorów maszyn do robót...
~Wiktor
-

dodano: 26 września 2021

Hania - opinia Świetne miejsce, wspaniała atmosfera, instruktor na medal. Serdecznie polecam ;)
~Hania
-

Agata - opinia Szkolenie w formie online jak najbardziej na plus. Pierwszy raz korzystałam z...
~Agata
-

Grażyna - opinia Kursy BHP w tym miejscu to szereg zalet - przede wszystkim możliwość nauki...
~Grażyna
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 6 września 2021

Agata - opinia Dzięki kursowi BHP w tej placówce poszerzyłam swoje kwalifikacje zawodowe i...
~Agata
-

dodano: 1 września 2021

Radek - opinia Szkolenie w formie PDF, zakończone testem. Bardzo wygodna opcja i przy tym...
~Radek
-

dodano: 31 sierpnia 2021

Tamara - opinia Bardzo dużo wiedzy praktycznej przekazane przez prowadzących szkolenia,...
~Tamara
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 19 sierpnia 2021

Dagmara - opinia Robiłam tutaj kurs na prawo jazdy. Bardzo dobry kontakt i organizacja. Kurs...
~Dagmara
-

dodano: 19 sierpnia 2021

Wojtek - opinia Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy w zakresie BHP. Cieszymy się, że...
~Wojtek
-

dodano: 10 sierpnia 2021

Michał - opinia Bardzo pozytywnie nastawieni do kursantów, miła obsługa interesantów. Pomoc i...
~Michał
-

Paweł - opinia Polecam szkolenie na koparki i koparkoładowarki - szybko, profesjonalnie,...
~Paweł
-

Elwira - opinia Prowadzący przekazują bardzo dużą wiedzę, są dokładni i rzeczowi. Warto...
~Elwira
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 lutego 2021

Justyna - opinia Fachowo, starannie, szczegółowo i profesjonalnie przygotowane szkolenie. Cena...
~Justyna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 lutego 2021

Anna - opinia Bardzo rzetelnie przeprowadzone szkolenie, uzyskałam wszelkie niezbędne...
~Anna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 lutego 2021

Pola - opinia Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia bhp online . Całe szkolenie zostało...
~Pola
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 lutego 2021

Eliza - opinia Kursy przeprowadzone na najwyższym poziomie, na pewno tutaj wrócę na inne...
~Eliza
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 lutego 2021

Amanda - opinia Świetne szkolenia. Ja akurat korzystałam z szkolenia BHP i jestem bardzo...
~Amanda
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 stycznia 2021

Aleksandra Kidula - opinia Odbyłam tutaj szkolenie BHP online i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona....
~Aleksandra Kidula
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 stycznia 2021

Beatasmodzich - opinia Nie byłam przekonana do kursów BHP online, ale wiedza przekazana jest w...
~Beatasmodzich
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 listopada 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry