Widok

Oświetlenie sufitowe Trey

Szukasz pomysłów na oświetlenie sufitowe Trey do nowej budowy. Planowaliśmy mieć otynkowaną półkę wokół drzewa, aby mieć ukryte lampki linowe. Niestety podczas tego procesu zapomniano o tym i teraz mamy standardowe drzewko.

Moja żona i ja nie jesteśmy fanami formowania korony i tak naprawdę nie chcemy mieć poplamionego wykończenia wokół drzewa, ponieważ planujemy mieć odsłonięte belki i nie chcemy zbyt dużo koloru drewna na suficie.

Ktoś ma jakieś dobre pomysły na ukrycie lampek sznurkowych na gotowym suficie z drzewa, który nie zawiera listwy koronowej ani poplamionego wykończenia???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja niestety na takich rozwiązaniach całkowicie się nie znam więc także ciężko jest mi cokolwiek na ten temat powiedzieć. Za to od siebie chcę dodać, że sam znalazłem niedawno oświetlenie wystawiennicze w http://dekoracyjneledy.pl/ i właśnie takich rozwiązań od jakiegoś czasu szukałem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

jakie ogrzewanie domu? (92 odpowiedzi)

Czy mozecie podzielic sie Waszym doswiadczeniem w zakresie ogrzewania domu? Dom bedzie mial...

Gdzie skup złomu z dobrymi cenami ? (7 odpowiedzi)

Gdzie w trójmieście znajdę skup metali kolorowych z najwyższymi cenami ? Chodzi mi o miedź ,...

Meble kuchenne z salonu czy od stolarza? (132 odpowiedzi)

Witam, Jakieś 4 lata temu urządzałem pierwszą w życiu kuchnię w moim własnym, nowym mieszkaniu....

do góry