Widok

Oszukany - opinia

Uważam, że ten warsztat nie jest godny polecenie. Przyjechałem tylko na badanie techniczne, a kazali mi wymienić część, która u innego mechanika, jak i w sklepie kosztuje grosze, a mnie z wymianą skasowali ponad 120 zł. Pod moją nieobecność koleś szarpał mocno za lusterka boczne i walił pięścią we wszystkie lampy!!!! Powiedziała mi o tym moja narzeczona.
Musiałem zostawić samochód w warsztacie na kilka godzin, po odbiorze zauważyłem przekrzywioną kierownicę, co świadczy o rozbieżności. Próbowałem zareklamować ten fakt, ponieważ wymiana drobnego elementu nie mogła tego spowodować, ale okazało się, że muszę za to zapłacić przynajmniej 100 zł!!!!!! Zdenerwowany odjechałem i przed wstawieniem auta do garażu zauważyłem, że wszystkie schowki i skrytki zostały przeszukane, a rzeczy w nich są w wielkim nieładzie!!! Dodatkowo zauważyłem, że mój markowy płyn do chłodnicy zamienił się w wodę!!
Następnego dnia pojechałem do znajomego mechanika, który ocenił, że ktoś celowo zmienił mi zbieżność, ponieważ kierownica miała różnicę około 25 stopni, a rozbieżność była rozregulowana na drążkach kierowniczych, które nie powinny być w ogóle tknięte przez ich mechaników!!

Szkoda słów! Odradzam w 100%!
Moja ocena
obsługa: 1
 
czas realizacji: 1
 
jakość usług: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
Lepiej powiedz od razu człowieku gdzie masz warsztat w pobliżu? Może Inter Auto zabiera tobie klientów bo sam fuszerki walisz??
Śmiać się chce jak się to czyta....
Żal
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Serwisuje swój samochód w internauto od 2004 roku. rocznik 1998 2,5 TDI prawie 400tyś przebiegu. Wcześniej miałem Estero - tez tam serwisowałem. Moja matka serwisowała tam VW POLO ( mam jeszcze dokumenty od jej samochodu ) Moja żona serwisuje tam AUDI A 6 rocznik 1999. Gdybym tego warsztatu nie znal to może bym dał wiarę. Nie raz zostawiałem w aucie sprzęt na pace ( jestem DJem ) nie raz miałem cenne przedmioty w schowkach. Nigdy nic nie zginęło. Wymiana płynu w chłodnicy na wodę to lepsze od Andersena. ha ha. Większej fantazji nie słyszłem. Panie oszukany...jeśli to prawda to czemu pan nie jest zalogowany??? Wozy o których ja napisałem można sprawdzić. Zapraszamy na przejażdżkę - mieszkam w Osowie - telefon podam na PRIVIE. Wozy są serwisowane w inter-auto i są igła. Niestety jak się cos psuje to trzeba wymieniać. Złość na diagnostę za niesprawny wóż?????? Kolego powinieneś podziękować jak człowiek zamiast się tu awanturować.. Wielu moich znajomych naprawia tam wozy. Nie słyszałem podobnej historii nigdy. Tez uważam że to wpis pana Kazia z garażu obok, który za flaszkę uzdatnia pojazd do ruchu. Potem taki delikwent hamuje i obraca się na jezdni wkoło własnej osi i nie wie czemu. Część która kosztuje grosze u innych a w inter-auto 100zł ? może kolega podpowie co to takiego bo umieram z ciekawości??? a może to był zimmering? Rzeczywiście - część kosztuje grosze tylko, żeby się do niego dobrać trzeba pół wozu rozebrać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
coz za bajkopisarstwo.... ehhh.... szkoda gadac....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry