Widok

Oszukany

Korzystałem ostatnio z usług AS Taxi i chyba po raz ostatni. Cwany pan chciał zarobić więcej niż mu się należało i mu się to udało - Gratulacje! Myślałem, że na około wozi się tylko przyjezdnych...
Moja ocena
iTaxi.pl kategoria: Taxi
obsługa: 1
 
jakość usług: 1
 
czas oczekiwania: 6
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 2
 
2.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5
Ale opinia w necie każdy pisze co chce bez podawania konkretów!!!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2
masarka osukany nie raz juz kilka razy jechalem as taxi i ta sama trasa i ruzne kwoty nie polecam rozmawialem z szefem to wogule nie da rady z nim pogadac jakis nie powazny facet tak to jest NIE POLECAM MASAKA
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
"rÓżne" i "W ogÓle" tepaku
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kpiną są pasażerowie którzy zamawiają taksówkę i wychodzą nawet po 30 minutach (bo przecież płacę - otóż oczekiwanie na klienta nie jest płatne) absolutnie nie szanując pracy taksówkarza, albo W OGÓLE nie przychodzą. Do tego zachowanie niektórych pasażerów przechodzi ludzkie pojęcie - traktują taksówkę jak swój samochód nie rzadko zachowując się jak patologia. Ale rozumiem że to taksówkarze są chamscy wożą dookoła i są zawsze winni.
ps: ulubiony typ klienta:
-sobota, zamówię sobie taksówkę np o 19:00 na 22:00
-zejdę o 22.27 przecież jeszcze trwa zabawa, trzeba się pożegnać - rozchodniaczka
-wsiąść do taxi ani dobry wieczór ani pocałuj mnie w d*pę - tylko co Pan taki niezadowolony?:)
-następnie jedziemy 900metrów i robimy wspólna zrzutę na kwotę 6.90zł eeee kto ma 50groszy, albo może być bez:)

Oczywiście nie wszyscy pasażerowie się tak zachowują w przeciwieństwie do wszystkich złych taksówkarzy

Pozdrawiam
popieram tę opinię 29 nie zgadzam się z tą opinią 1
WINA NIESTETY LEŻY PO STRONIE KORPORACJI ŻE TAK "WYCHOWAŁA" KLIENTÓW,PO MOJEMU ZAMAWIASZ TAXI NA 22:00 TO JĄ O TEJ PORZE WYNAJMUJESZ, WIĘC LICZNIK POWINIEN BYĆ WŁĄCZONY !!!KILKA TAKICH AKCJI I CWANIACZKÓW OLEWAJĄCYCH CZAS PRACY ZŁOTÓW BYŁOBY WYLECZONYCH !!!!!!!
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry