Widok

Oszuści!

Każdemu radzę uważać na szkołę Empik School. Całość nie opiera się na rzetelnej wiedzy, ale na oszustwach dokonywanych względem klientów. Od 3 miesięcy staram się wypowiedzieć umowę. Osoby tam pracujące bardzo skutecznie udają niekompetencję, gdyż w ten sposób grają na zwłokę. Niestety dopiero teraz zacząłem szukać w internecie informacji dotyczących tej szkoły i okazało się, że wiele innych osób miało ten sam problem. Nie sposób jest się wyplątać z tej pułapki. Polecam wszelki kontakt podejmowany ze szkołą na piśmie z potwierdzeniem umowy. W ten chwili wystąpiełem do Rzecznika Praw Konsumenta w tejże sprawie.
Moja ocena
EMPiK School Wrzeszcz kategoria: Szkoły językowe
obsługa: 1
 
oferta: 4
 
poziom nauczania: 3
 
wyposażenie: 3
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 1
 
2.3

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
umowa to umowa, przeciez zawsze wypowiada sie ja na pismie, ja ze wgledu na prace przerwalem szkolenie i nikt nie robił mi problemu, pewnie jakies niedopatrzenie z Twojej strony. Czytaj umowy i tyle.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
no właśnie. też potrzebuję wypowiedzieć tą umowę szkolenia ze względu na pracę. na umowie jest napisane że wypowiedzenie jest jednomiesięczne. czy chodzi o miesiąc od podpisania umowy czy w każdym momencie? i czy nie ma jakiś kar za to, że się za późno wypowiada umowe. ja mam jeszcze umowe z bankiem bo na raty miała być kwota rozdzielona. podpisywałam ją w czerwcu bo pani mnie namówiła, że będę miała taniej jak do końca czerwca podpiszę umowę.
a teraz od miesiąca pracuję wkółko na zmiany i co drugą sobotę i niedzielę. liczę na szybką odpowiedź
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jak najbardziej Pan powinien. Zawarłam w czerwcu umowę z Empikiem W gdyni na kontynuację kursu upper, na moja interwencję zadzwonili do mnie 12.10.2011 czyli daleko po terminie z informacją, że albo mogę iść na konwersatoria albo na godzinę która kompletnie ani nie miesciła się w umowie - gdybym wiedziała w czerwcu to bym tej umowy nie zawarła - a dodatkowa propozycja mam przeskoczyc jeden poziom aby się szkoła mogła zorganizować, albo tez indywidualne lekcje liczone według kwoty którą wpłaciłam w promocji - Panie tam wychodzą z założenia, że klient i tak juz nic nie może zrobic bo wpłacił pieniądze - sama chętnie do tej skargi bym się podłączyła:) znalezienie dobrego rozwiązania w tym terminie nie jest takie łatwe.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
probowal ktos z sądem? ja mam taki zamiar. masakra
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry