Widok

Otwarcie ścieżek MTB BigFoot Gdańsk

Rozrywka Temat dostępny też na forum:
[lead]Stowarzyszenie Trójmiejskie Ścieżki MTB & Nadleśnictwo Gdańsk zapraszają na Otwarcie Ścieżek MTB w niedzielę 23 kwietnia. [/lead]Program imprezy:- Konkursy jazdy MTB (bunny hop, zjazd na czas...)- Serwis - podstawowe regulacje i informacje o ustawieniach zawieszenia - Mini szkolenie z podstawowych technik i obierania właściwej linii przejazdu - Dzieciaki - edukacja ekologiczna, małe ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nic tylko brać przykład!

Może część lasu pójdzie na wybieg dla psów? No to jak, grodzimy skoro wybieg, nie? Właściciele quadów też ludzie i też mogą zrobić samowolkę a następnie zawiązać stowarzyszenie. Tym bardziej miłośnicy offroadu. Adepci golfa w wersji forest też mogą kawałka lasu zażądać;) Może ktoś zechce ziemianki wykopać i zamieszkać kultywując swego guru? Też mogą? Skoczkowie narciarscy (stowarzyszenie TSN czy jakoś tak się nazwą) wykraczują niewielką część. Ja osobiście w TPK wykopię i wybetonuję basen. Olimpijski. Tylko drzew trochę wytnę, w tym pod drogę dla koparek. Ale będzie. Bo tak chcę bo tak mi się podoba. A jak jedni mogą dewastować, to i ja mogę, co nie?A może żartuję? Szpadle w dłoń i róbta co chceta a później to się usankcjonuje;)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 10

"MTB & Nadleśnictwo Gdańsk"

"&" Co za paździerz;D Lasy się pod taką identyfikacją lingwistyczną podpisują, czy BJ Worms bez ich wiedzy wrzuca taką żenującą formę pinglish?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Git sprawa!

Wielkie dzięki, że udało wam się wykiwać tych looser'ów co nie chcieli Wam pozwolić na budowanie w lesie! Teraz ta część jest dla rowerzystów MTB i mogą nam skoczyć, jak zechcemy to zbudujemy sobie wyciągi i wytniemy drzewa - byłoby bezpieczniej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7
do góry