Widok

Owocowy Park

Kowale Temat dostępny też na forum:
Dzięki swojej lokalizacji osiedle jest dobrym miejscem dla rodzin, które pragną cieszyć się bliskością miasta, ale cenią sobie spokój i intymność otoczenia. Sprzyja temu okoliczna, niska zabudowa. Wokół nie brakuje terenów do aktywnego spędzania czasu. Osiedle Owocowy Park to kameralny kompleks 20 domów w zabudowie bliźniaczej. Powstały tu dwa rodzaje budynków: większy – wiśniowy i mniejszy – czereśniowy (stąd nazwa osiedla). Mają różne rozkłady, ale w obu na parterze zaprojektowano ...
więcej o inwestycji
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

a miało być tak pieknie

Bliskość Szadółek powoduje skręty jelit szczególnie wieczorami i porą nocną gdy dokonywane są zrzuty - smród nie do opisania. Deweloper postawił 10 bliźniaków i zapomniał o podstawowym kablu do telefonii i internecie stacjonarnym. Domki wyglądają całkiem całkiem jednak brak poddasza powoduje że piętro w lecie jest bardzo gorące a zimą zimne : (. Jak za takie pieniądze to otrzymujemy żałosne co nieco. deweloper interesuje się klientem tylko do podpisania umowy i otrzymania płatności. zgłaszając usterkę na naprawę można czekać rok i dłużej, a niektóre usterki oczywiste dla użytkownika, są tylko wymysłem dla dewelopera w takim wypadku proponuję zatrudnić rzeczoznawcę i oddać sprawę do sądu. Drugi raz produktu Homesy już nie zakupię.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 86

I ja też zadowolona!

A ja mieszkam juz niemal od 5 lat na Mikołajkowej i bardzo sobie chwalę! Cisza, spokój, piękny, funkcjonalny i bardzo dobrze wykonany dom! Super sąsiedzi! Deweloper solidny, słowny i nawet po okresie gwarancyjnym chętny do pomocy! Serdecznie polecam dewelopera! A marudy i malkontenci wszędzie się znajdą ;-)
popieram tę opinię 34 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zadowolony a nawet bardzo

Mieszkam tutaj od 5 lat , codziennie dziękuje opatrzności ze pomogła mi wybrać ten dom , tego wykonawcę i ta lokalizacje .
Deweloper bardzo solidny , pomocny nawet po okresie gwarancji , Panie Mariuszu serdeczne dzięki !!!

Pozdrawiam
popieram tę opinię 34 nie zgadzam się z tą opinią 0

kicha na maksa

Deweloper zarobil i pewno dal zarobic urzedniko... ulica Mikolajkowa nie powinnabyc w ogole odebrana... chodnik ma moze z metr szerokosci a droga max 4 m, nie da rady zawrocic inaczej jak na 4 razy albo mozna cofac... nie ma gdzie postawic samochodu jak sie do kogos podjezdza... Instalacja elektryczna, hydrauliczna to chyba w standardach ukrainskich byla wykonywana albo somalijskich... masakra. Obrobki blacharskie, stolarka eszystko kicha. Jedyni z daleka lub nawizualizacji to jakos wyglada. Brat to kupil i sie meczy - nie polecam!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 82

zainteresowany!

A ja z chęcią odkupię ten dom! Niestety nie ma na tym osiedlu chętnych do sprzedania!
popieram tę opinię 36 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zadowolony a nawet bardzo

Proszę nie pisać bzdur , nic z tego nie jest prawda .

Pozdrawiam
popieram tę opinię 34 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zadowoleni

A my jesteśmy zadowoleni. Kupiliśmy dom w tej okolicy, w której chcieliśmy. Wiedzieliśmy, że Szadółki są niedaleko. Ale z tym smrodem to gruba przesada. Jakość domu bez zarzutu. Nie ma problemu z kontaktem z deweloperem. Nawet po okresie gwarancji otrzymaliśmy pomoc w naprawie urządzenia uszkodzonego przez burzę.
Ogólnie wrażenia ze współpracy pozytywne i polecamy.
popieram tę opinię 85 nie zgadzam się z tą opinią 2

Mieszkańcy

Witamy serdecznie. Mieszkamy na Owocowym Parku od czterech lat i jesteśmy bardzo zadowoleni i zaskoczeni powyższymi wpisami! Bliskość Szadółek była kupującym znana, problemy z tym związane również! Droga i jej szerokość dla Kupującego również nie powinna być zaskoczeniem, nie została zmieniona po zakończeniu inwestycji! Ani my, ani inni mieszkańcy nie kupowali kota w worku! Jakość domu jest bez zarzutu! Współpraca z deweloperem przemiła! Serdecznie polecamy!
popieram tę opinię 71 nie zgadzam się z tą opinią 2

Drudzy zadowoleni

Mieszkamy na Kwiatowej,jesteśmy bardzo zadowoleni. Deweloper bardzo solidny,dotrzymał wszystkich umów, do których się zobowiązał. Dom bardzo funkcjonalny, drogi przyzwoicie utwardzone. Kable internetowe i telefoniczne są, pociągnęła je Vectra, z której w dobie komunikacji bezprzewodowej prawie nikt nie korzysta. Komunikacyjnie -rewelacja, szkoły, sklepy,banki .poczta- wszystko na wyciągnięcie ręki.Spokój, cisza , nawet pobliskie szkoły tego nie zakłócają.Do tego sąsiedzi super - po prostu tylko żyć i odpoczywać.
popieram tę opinię 46 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry