Widok

Oxygen Park

Łostowice Temat dostępny też na forum:
Osiedle powstanie w jednej z najmłodszych, a jednocześnie już w pełni zagospodarowanych części Gdańska. W okolicy są sklepy, punkty usługowe, przedszkola, żłobki oraz nowa szkoła. W otoczeniu nowych osiedli nie brakuje także obiektów sportowych, zielonych terenów rekreacyjnych czy spacerowych - w sąsiedztwie znajduje się m.in. Wąwóz Potoku Kowalskiego. Lokalizacja sprzyja łatwemu poruszaniu się po całej aglomeracji - niedaleko jest stąd do obwodnicy Trójmiasta, która umożliwia sprawne ...
więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Beznadziejna komunikacja

Kontakt z biurem sprzedaży developera beznadziejny - pytasz o konkretne mieszkanie a on ci przysyła ogólnikowy folder, na odpowiedź że poproszę o konkrety albo niech mi da spokój ponownie otrzymuję porcję banałów bez podania ceny i zaproszeniem do biura.
Na etapie wstępnej analizy inwestycji nie mam czasu żeby specjalnie jechać do każdego developera żeby poznać cenę (ciekawe czy i wtedy poznałbym cenę czy tylko usłyszał kolejne bzdury), bujajcie się panowie panie.
ps. Park dzikiej przyrody Trzcinowisko - haha, dobre, ale nazwa nawet mi się podoba.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 7

nazwa fajna, ale sprzedaż idzie słabo

Też mam wrażenie, że sprzedaż idzie słabo, dziwne ruchy, krętactwa dot. dostępności lokali - ponoć pakiet 5-8 mieszkań wrócił do oferty, choć handlowcy zaprzeczają i kluczą - to jak to jest w rzeczywistości? Czy faktycznie mieszkania zostały "decyzja Zarządu" dopiero co wprowadzone do sprzedaży, czy może jednak klienci się rozmyślili? Jeśli tak to dlaczego? Dużo towaru mają jeszcze do opchnięcia. Informacja nt ceny i dostępności powinna być przejrzysta - ceny powinny być widoczne na stronie, jak u Domesty.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry