Widok

Ozonowanie domu

Witam wszystkich.Moje dziecko ma alergię i lekarz doradził mi aby co jakiś czas przeprowadzać ozonowanie domu może ktoś z was się orientuje czy ktoś w okolicy robi coś takiego i jaki jest koszt takiego zabiegu? Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Posiadanie psa/kota jest skuteczniejsze w zwalczaniu allergii!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ozonowanie zwalcza grzyby i pleśnie i jest to walka ze skutkiem , a nie z przyczyną ich powstania. Można tą operację przeprowadzić samodzielnie kupując generator ozonu ( 200- 600 zł) , ale konieczne jest zachowanie należytych warunków bezpieczeństwa przy ich użytkowaniu. Sprawdź opisy w internecie. Najpierw jednak sprawdź co jest powodem powstawania zagrzybień, może to być zła izolacja budynku, wadliwa wentylacja lub złe rozmieszczenie ogrzewania.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale w poście nikt nic nie mówi ani o wilgoci ani o grzybie...
A ozonowanie samo w sobie jest bezpieczniejsze niż reszta a związków chemicznych do czyszczenia wystarczy poprostu po zabiegu wywietrzyć dom i po sprawie.Samo ozonowanie usuwa zarodniki grzybów roztocza drobnoustroje sterylizuje pomieszczenia i to co w nich się znajduje bez potrzeby chowania artykułów spożywczych czy też roślin nie wiem ja działa na akwaria i rybki ale moim zdaniem jest bezpieczniejsze niż jaka kolwiek chemia. A oprócz tego wszystkie uporczywe zapachy są wyeliminowanie bez różnicy czy pies czy kot spalenizna lub nawet trupi jad po dobrze przeprowadzonym zabiegu kupka pozostawiona w nocniku powinna być bezwonna.A ozonatorkiem za 200-600zl to można jakieś małe auto odświeżyć a nie średniej wielkości dom o kubaturze 300-400m3
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lepiej kupić oczyszczacz powietrza
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ok oczyszczacz trochę oczyści powietrze ale pozostawi wszystko co się gdzieś w kątach rozwija i zbyt dokładnym nie jest to tak jak zapach w nawiewie i uchylne okna w aucie.Ktos kto nie spróbował ozonowania nigdy się nie przekona...
A tu nr 662661924
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Egzorcyzmy! Tylko egzorcyzmy! Tato na pewno poda namiary za "małe co łaska".
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Oczyszczacz nie dał rady z dymem papierosowym!! Wynajmowałam mieszkanie i po najemcy został jeden wielki smród. Jedynym rozwiązaniem był REMONT lub ozon ( zamówiliśmy) - oczyszczacz dał efekt na 1 dzień... więc wcale nie takie głupie to rozwiązanie. Koszt był po stronie najemcy.
Jak z alergiami to niestety nie wiem, ale myślę że skutecznie usunie dziadostwo w postaci pleśni i grzybów, a w Bagninie to standard.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Moim zdaniem jeśli rozmawiamy o usuwaniu brzydkich zapachów, najlepszym rozwiązaniem takiego problemu jest ozonowanie.U mnie taką usługę wykonała Firma Airozone i na prawdę udało się dziękiu temu pozbyć nieprzyjemnych zapachów!. To na prawdę skuteczne i wszystkim polecam takie rozwiązanie. Moim zdaniem jest najlepsze!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jeśli domownicy są alergikami to ozonator powietrza jest takim must have. Warto regularnie ozonować pomieszczenia, bo dzięki temu skutecznie pozbywamy się alergenów, bakterii i wirusów. Alternatywą jest wynajęcie firmy, która wykona takie prace. Jest ich sporo na rynku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ceny uzaleznione są od miasta i wielkosci pomieszczenia. Ja wynajmowalam firme https://www.osuszanie-slim-pol.pl/ bo tez mielismy zalecenie ozonowania. Zadzwon do firmy i spytaj :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Właśnie my jednak zdecydowaliśmy się na ozonowanie pomieszczeń w firmie i wybraliśmy Airozone. Szczerze mówiąc to był doskonały wybór, ozonowanie odbyło się bardzo sprawnie także współpraca z tą firmą okazała się dla nas bardzo udana
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Polecam w tym temacie zaufać firmie świadczącej profesjonalne usługi sprzątania, ozonowania i dezynfekcji wszelkiego rodzaju pomieszczeń magazynowych, biurowych oraz mieszkalnych którą znajdziecie na https://insiemepolska.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Banino

Jak się mieszka w Baninie (3 odpowiedzi)

Cześć Chciałabym dopytać jak się mieszka w Baninie? Czy ktoś z Was dojeżdża do pracy do Gdańska?...

Wkład kominkowy z marketu (33 odpowiedzi)

Witajcie, co myślicie o wkladach marketowych do kominka z polki cenowej 2500-3000 PLN? Czy można...

Deweloper Dom Moich Marzeń (Banino / Dąbrowa) (116 odpowiedzi)

Jakieś opinie na temat dewelopera Dom Moich Marzeń budującego na skraju Banina i Dąbrowy ?...

do góry