Widok

Ozonowanie domu

Witam wszystkich.Moje dziecko ma alergię i lekarz doradził mi aby co jakiś czas przeprowadzać ozonowanie domu może ktoś z was się orientuje czy ktoś w okolicy robi coś takiego i jaki jest koszt takiego zabiegu? Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Posiadanie psa/kota jest skuteczniejsze w zwalczaniu allergii!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ozonowanie zwalcza grzyby i pleśnie i jest to walka ze skutkiem , a nie z przyczyną ich powstania. Można tą operację przeprowadzić samodzielnie kupując generator ozonu ( 200- 600 zł) , ale konieczne jest zachowanie należytych warunków bezpieczeństwa przy ich użytkowaniu. Sprawdź opisy w internecie. Najpierw jednak sprawdź co jest powodem powstawania zagrzybień, może to być zła izolacja budynku, wadliwa wentylacja lub złe rozmieszczenie ogrzewania.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale w poście nikt nic nie mówi ani o wilgoci ani o grzybie...
A ozonowanie samo w sobie jest bezpieczniejsze niż reszta a związków chemicznych do czyszczenia wystarczy poprostu po zabiegu wywietrzyć dom i po sprawie.Samo ozonowanie usuwa zarodniki grzybów roztocza drobnoustroje sterylizuje pomieszczenia i to co w nich się znajduje bez potrzeby chowania artykułów spożywczych czy też roślin nie wiem ja działa na akwaria i rybki ale moim zdaniem jest bezpieczniejsze niż jaka kolwiek chemia. A oprócz tego wszystkie uporczywe zapachy są wyeliminowanie bez różnicy czy pies czy kot spalenizna lub nawet trupi jad po dobrze przeprowadzonym zabiegu kupka pozostawiona w nocniku powinna być bezwonna.A ozonatorkiem za 200-600zl to można jakieś małe auto odświeżyć a nie średniej wielkości dom o kubaturze 300-400m3
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lepiej kupić oczyszczacz powietrza
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ok oczyszczacz trochę oczyści powietrze ale pozostawi wszystko co się gdzieś w kątach rozwija i zbyt dokładnym nie jest to tak jak zapach w nawiewie i uchylne okna w aucie.Ktos kto nie spróbował ozonowania nigdy się nie przekona...
A tu nr 662661924
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Egzorcyzmy! Tylko egzorcyzmy! Tato na pewno poda namiary za "małe co łaska".
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Oczyszczacz nie dał rady z dymem papierosowym!! Wynajmowałam mieszkanie i po najemcy został jeden wielki smród. Jedynym rozwiązaniem był REMONT lub ozon ( zamówiliśmy) - oczyszczacz dał efekt na 1 dzień... więc wcale nie takie głupie to rozwiązanie. Koszt był po stronie najemcy.
Jak z alergiami to niestety nie wiem, ale myślę że skutecznie usunie dziadostwo w postaci pleśni i grzybów, a w Bagninie to standard.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Moim zdaniem jeśli rozmawiamy o usuwaniu brzydkich zapachów, najlepszym rozwiązaniem takiego problemu jest ozonowanie.U mnie taką usługę wykonała Firma Airozone i na prawdę udało się dziękiu temu pozbyć nieprzyjemnych zapachów!. To na prawdę skuteczne i wszystkim polecam takie rozwiązanie. Moim zdaniem jest najlepsze!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jeśli domownicy są alergikami to ozonator powietrza jest takim must have. Warto regularnie ozonować pomieszczenia, bo dzięki temu skutecznie pozbywamy się alergenów, bakterii i wirusów. Alternatywą jest wynajęcie firmy, która wykona takie prace. Jest ich sporo na rynku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Banino

mój sasiad (13 odpowiedzi)

P,Adamie z pszennej 24, nie wypada tak glosno.jeśli nadal, to spotkamy się w sadzie

Biedronka otwarta w niedzielę (25 odpowiedzi)

Hurra

Ciśnienie wody (3 odpowiedzi)

Od około miesiąca mam słabe ciśnienie wody (ul Miodowa), podobnie jak latem, gdy podlewane są...

do góry