Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
artur - ocena Wysokie ceny usług.
~artur
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 23 maja 2024

Ania - opinia wątek zamknięty Miły, fachowy, przystępny cenowo i szybki. A jednak można: szybko, tanio i...
~Ania
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 września 2022

Iwona - opinia wątek zamknięty Polecam serdecznie. Szybka i miła obsługa. W ciągu niecałych trzech godzin...
~Iwona
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 czerwca 2022

ANNA - opinia wątek zamknięty Polecam. Bardzo mila i fachowa obsługa. Ceny przystępne.
~ANNA
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 stycznia 2022

Antoni - opinia wątek zamknięty Bardzo dobry serwis i ceny dużo przystępniejsze niż w innych tego typu serwisach
~Antoni
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 września 2021

Zszokowany klient - opinia wątek zamknięty Brak słów. Odradzam i zarazem przestrzegam.
~Zszokowany klient
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 grudnia 2019

Zakup i naprawa wątek zamknięty Gorąco polecam ten punkt już kilka razy korzystałam z usług serwisu. Zarówno...
~Karola
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 marca 2017

Polecam ! wątek zamknięty Pełen prosefsjonalizm ! Polecam wszystkim !
~Patryl
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 listopada 2016

REWELACJA !!!! wątek zamknięty W niedzielę oddałem Samsunga Galaxy S6 na wymianę wyświetlacza i już we...
~Kacper
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 listopada 2016

Rewelka naprawa iphona wątek zamknięty Naprawili mi iphona 6 w 40 minut!!!!!!Zbilam wyswietlacz w iphonie 6 wymiana...
~NATALKA
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 listopada 2016

Zdjęcie simlocka wątek zamknięty Mialam niestety " przyjemność " korzystania z usług firmy perfekt...
~milydomomentu
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 października 2016

Pentagram wątek zamknięty To jest jedyny serwis który podjął sie naprawy tego modelu, zwiedziłem cały...
~Marek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 stycznia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry