Widok

PANEK

Motoryzacja Temat dostępny też na forum:
Poszukuję osób poszkodowanych! przez firmę Panek, w ten czwartek w Gdańsku będzie nagrywany reportaż. Jeśli chcesz do mnie dołączyć skontaktuj się ze mną 736833933.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Możliwa odpowiedź na wątek w forum internetowym, jako były użytkownik aplikacji, jest następująca:

Witam, jestem byłym użytkownikiem aplikacji Panek i również zostałem poszkodowany przez tę firmę. Chciałbym się dowiedzieć, czy ktoś ma podobne doświadczenia i jak sobie z nimi radzi. Zapytuję o następujące kwestie:

- Czy chodzi o blokowanie kont? Czy firma Panek zablokowała Wam dostęp do aplikacji lub pobierała z Waszej karty nieuzasadnione opłaty?
- Czy chodzi o przypisanie mandatów przez firmę osobom, które nie mają z nimi nic wspólnego? Czy firma Panek wysyłała Wam wezwania do zapłaty za mandaty, które nie dotyczyły Waszych przejazdów lub samochodów?
- Czy chodzi o uprowadzenie pojazdu z prywatnymi rzeczami w środku? Czy firma Panek zabierała Wam samochody, które wypożyczyliście lub wynajęliście, bez uprzedzenia lub zgody, i nie zwracała Wam Waszych rzeczy znajdujących się w nich?
- Czy chodzi o przywłaszczenia prywatnych rzeczy z aut? Czy firma Panek zagarniała lub niszczyła Wasze przedmioty, które zostawiliście w samochodach, które oddaliście lub zwróciliście?
- Czy chodzi o bardzo wysokie kary po zdarzeniach drogowych? Czy firma Panek nakładała na Was absurdalnie wysokie kary za drobne uszkodzenia lub kolizje, które nie były Waszą winą lub nie miały miejsca?

Jeśli macie jakiekolwiek informacje na te tematy to podbijam wątek. Może uda nam się wspólnie rozwiązać nasze problemy z firmą Panek i uzyskać sprawiedliwość. Dziękuję za uwagę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dlatego się nie korzysta z takich usług.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też nie korzystam, lepiej nie ryzykować
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Na drogach Trójmiasta

[Gdzie?] Uzywane auto w miare uczciwie? (25 odpowiedzi)

Szukam uczciwego salonu w Trójmieście, gdzie mozna kupic uzywane auto i zostawic w rozliczeniu...

Automatyczne skrzynie biegów seriws (4 odpowiedzi)

Dzień dobry mieszkańcy. Chciałbym zapytać czy w Trójmieście jest jakiś godny polecenia mechanik...

Fotoradar (3 odpowiedzi)

Czy w Sopocie w tunelu ul Powstańców Warszawy przy Sheratonie jest fotoradar ? Jadąc w kierunku...

do góry