Widok

PANU SŁAWKOWI COŚ SIĘ POKRĘCIŁO

PANU SŁAWKOWI COŚ SIĘ POKRĘCIŁO WYROBIŁ SOBIE RENOME I TERAZ MOZE WALIĆ CENY Z KOSMOSU, WSTAWIAŁEM U NIEGO PIERWSZY RAZ INSTALACJE PARE LAT TEMU,JESZCZE NA KRUCZKOWSKIEGO , CENY OK CHŁOP UŚMIECHNIETY, OBECNIE CHODZI CAŁY CZAS NABURMUSZONY,ROZMAWIA JAK BY ROBIŁ WIELKĄ ŁACHE, ALE NIESTETY W TYCH CZASACH KLIENT NASZ PAN, CENY WALI Z KOSMOSU, PORÓWNUJĄC Z INNYMI AUTORYZOWANYMI WARSZTATAMI BRC,KTÓRE RÓWNIEZ MAJĄ DOBRĄ OPINIE I ZAOPATRUJĄ SIĘ W TYM SAMYM MIEJSCU( TA SAMA INSTALACJA RÓZNICA 400-500 ZŁ) MIAŁEM JAK NAJLEPSZA OPINIE ALE NIESTETY TO SIĘ ZMIENIŁO NO CUŻ KASA KASA KASA PANIE SŁAWOMIRZE
Moja ocena
jakość usług: 1
 
czas realizacji: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
no popłakałeś już kolego? jedź zamontuj sobie brc w takim razie u Marka na morenie albo w innych autoryzowanych zakładach za te swoje 500 zł mniej i się ciesz super montażem. co za głupek.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 10
Jest dużo tańszych warsztatów ale niekoniecznie z takim podejściem jak Barabaszowie. O panie Marku swoje słyszałem. Cena jest rzeczywiście wyzsza ale nie 500 zł tylko ok 200. Ale programują każde auto w trasie itp oraz kultura montażu i wykończenie tłumacza cenę i poświęcony czas. Niektórzy montują instalacje w 4 godziny.. Jestem zadowolonym klientem i polecam zaklad pana B.
ps. Każdy ma czasem chyba gorsze dni, nie? :P
Piotr od Chryslera
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry