PC Polska

Kursy zawodowe

Gdynia, Lubczykowa 12B/19

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
cv po angielsku wątek zamknięty Polecam, nie wiedziałem jak zabrać się za napisanie CV po angielsku,...
~Kasjan
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 lipca 2016

Serdecznie polecam wątek zamknięty Wykonanie strony intenretowej w tak krótkim czasie z takim efektem łał!...
~Wieśka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 listopada 2017

dokumenty aplikacyjne wątek zamknięty Skorzystałem z kuponu na zrobienie CV po angielsku i jestem zadowolony -...
~Maciek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 października 2016

pozycjonowanie wątek zamknięty Bardzo fajnie wypozycjonowali mi stronę nie dużym kosztem. Pomogli dobrać...
~Karoling
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 października 2016

szkolenia dla firm wątek zamknięty Jeśli wasza firma zajmuje się jakąkolwiek sprzedażą i obsługą klienta to...
~Maciej Zet
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 października 2016

polecam! wątek zamknięty Zdecydowanie polecam. Z właścicielem można się świetnie dogadać, na kilka...
~Karol
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 września 2016

kampania wątek zamknięty Polecam, rozkręcili mi profil firmowy na Facebooku, klientów od razu więcej.
~Karku
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2016

pisanie CV wątek zamknięty Polecam firmę jeśli szukacie pracy. Potrafią bardzo fajnie podrasować CV i...
~Hamster
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2016

Szkolenia dla firm wątek zamknięty Szkolenia sprzedażowe prowadzone przez pcpolska są świetne, cały zespół w...
~Henryk
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 lipca 2016

kampania na fb wątek zamknięty Założyli dla mojej firmy profil na facebooku i zajmują się jego prowadzeniem...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 lipca 2016

szkolenia sprzedażowe wątek zamknięty organizowali ostatnio szkolenia w firmie gdzie pracuje - prowadzący z dużą...
~Maja
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 lipca 2016

Kampanie w socialmedia wątek zamknięty Polecam PC Polska - działają szybko i skutecznie. Kampania na facebooku i...
~Kasjann
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 lipca 2016

pelny peofesjonalizm wątek zamknięty Polecam firmę pcpolska. Mily i szybki kontakt a do tego czas wykonania...
~albertr
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 maja 2016

pozycjonowania wątek zamknięty Pozycjonowanie przebiegli szybko bezproblemowo. Dalem frazy jakie maja...
~miki
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 maja 2016

nie polecam wątek zamknięty Nie polecam tej firmy - oszuści! Kontakt z nimi tylko do momentu, kiedy...
~Michał
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 lutego 2015

Dzień Dobry wątek zamknięty Bardzo dobre, a nawet profesjonalne szkolenie ! Dzięki PC Polska moja firma...
~Bartłomiej
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 stycznia 2014

Szkolenie Firmowe wątek zamknięty Witam Serdecznie. Szkolenie firmowe przebiegło w bardzo fajny sposób. Moi...
~Konrad
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 grudnia 2013

Porządna firma wątek zamknięty Szkolenie firmowe było prowadzone szybko i sprawnie. Podczas szkoleń w...
~Karol
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 listopada 2013

Konkretni wątek zamknięty Super szkolenie oraz atmosfera
~Olga
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 marca 2013

Szkolenie wątek zamknięty Firma profesjonalnie podchodząca do tego co robi. Moi pracownicy po szkoleniu...
~D&G
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 maja 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry