Widok

PEŁNA "PROFESKA"

Tak jak w tytule - pełny profesjonalizm w każdej dziedzinie: od błyskawicznej odpowiedzi na zapytanie ofertowe, przez twarde, ale nie pozbawione elastyczności negocjacje cenowe, pomoc we wszystkich działaniach "okołozakupowych" (leasing, ubezpieczenie, itp.) aż do wydania auta. I co najważniejsze - cała procedura odbyła się "na odległość". Doradca handlowy - Pan Piotr (podam numer tel., bo nie dostałem upoważnienia do podawania nazwiska - chociaż z pewnością by się zgodził: 600-438-612) zajął się dosłownie wszystkim. Znalazł w Polsce model, który w 100% pokrywał się z moimi oczekiwaniami, uwzględniał wszystkie terminy, o które prosiłem, przygotował wszystkie dokumenty i auto do wydania. Do tego pofatygował się osobiście na dworzec, aby ułatwić mi dojazd do salonu (W SOBOTĘ !!!). Nie poprzestał na tym: po sfinalizowaniu transakcji dyskretnie "opiekuje" się autem, dzwoniąc i pytając o zadowolenie, ewentualne kłopoty. Super gość. Ale tacy goście mogą pracować tylko w super firmach. Dlatego raz jeszcze dziękuję Panu Piotrowi, ale i AUTO PLUSOWI, gratulując pracowników i tak wysokiej jakości świadczonych usług. Na pewno wrócę.
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
jakość usług: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Staramy się jak możemy😀 Serdecznie dziękujemy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry