Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ania - opinia wątek zamknięty Fantastyczna obsługa!!! Pełen profesjonalizm a Panie przesympatyczne!!!
~Ania
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 czerwca 2020

Adam - opinia wątek zamknięty Tragedia!!! Dlaczego badziewiarska firma istnieje na rynku?
~Adam
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 maja 2019

Inercja PGNiG wątek zamknięty 1) Kilkanaście tygodni na wprowadzenie klienta do systemu. 2) Kłopoty ze...
~Paulina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2019

to jest jakaś paranoja wątek zamknięty Faktury nie są wystawiane od miesiąca , infolinia znika tzn jest zajęte jak...
~gotowe
2

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 stycznia 2019

żenada - nie da się tego inaczej opisać wątek zamknięty jeżeli zastanawiasz się nad zawarciem umowy z PINIG - NIE RÓB TEGO, nie...
~Kamila Dziaduch
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 czerwca 2018

Brak słów wątek zamknięty Pani w okienku katastrofa nieprzyjemna, bezczelna,negatywne podejście do...
~Adriana
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 lipca 2017

Stałe opłaty wątek zamknięty Stałe opłaty w taryfie W2.1 w większości przypadków są wyższe niż opłaty za...
~Adam
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 stycznia 2013

komunizm wątek zamknięty Po zmianie wprawa własności do lokalu "wizytowałem" w Gdyni biura obsługi...
~rondo
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 listopada 2012

(...) wątek zamknięty pobierają dane raz w roku z d...y, a nie z licznika i rżną klienta na...
~wściekła klientka nabita w butel
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 października 2012

Ogólnopolska Spółka Akcyjna o tak niskiej jakości obsługi, no, no.... wątek zamknięty Jak uwolnią rynek energii dla odbiorców indywidualnych, to na Waszym miejscu...
~Maria
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 października 2012

Żenada wątek zamknięty Jako żywa skamienielina komunistycznej przeszłości ani firma ani jej...
~Były Klient
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 września 2012

Oszuści. wątek zamknięty Nie wiem co pompujecie w te rury, ale fakt jest niezaprzeczalny. Co roku...
~Robert
4

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 października 2011

Obsluga Telefoniczna wątek zamknięty Co 2 pracownik z Obslugi Klienta czuje sie jak Bog. Podejscie do Klienta...
~Klient
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 czerwca 2012

zlikwidowane biuro wątek zamknięty Po wykonaniu ok. 6 telefonów (każdy skierowywał mnie do następnego)...
~Gollum
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 marca 2012

aktualizacja umów wątek zamknięty Kilka miesięcy temu wysłałam wypełniony kwestionariusz do aktualizacji umowy...
~35090042
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2010

poprawny numer telefonu wątek zamknięty dzwonciepod nr 55 262 44 12 tam odbieraja
~ala
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 marca 2012

głuchy telefon wątek zamknięty Obsługa klienta to jest ostatnia rzeczą którą w tym biurze sie zajmują....
~maverick
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 lutego 2012

Nie dodzwonisz się wątek zamknięty Popieram opinię o niemożności dodzwonienia się do gazowni. Dzwoniłam już na...
~Anusia
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 stycznia 2012

kontakt wątek zamknięty Szanowni klienci, nr. tel. 058 - 628-62-09 nie jest nr. tel. do gazowni tylko...
~Pioter
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 lutego 2012

Tragedia wątek zamknięty Obsługi klienta to nie ma tutaj w ogóle. Zgadzam się z moimi przedmówcami...
~Jaro
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 stycznia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
53

postów

29

wątków

do góry