Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Michał - ocena nowy temat Współpraca z Panem Maciejem to czysta przyjemność. Wymiana starych rur...
~Michał
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 9 kwietnia 2024

Artur - ocena Zanim trafiłem na Pana Macieja i jego pracownika to miałem (nie)przyjemność...
~Artur
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 8 lutego 2024

Ania - ocena Pokrótce - sąsiadka informuje o zalewaniu uznając że zapewne to z mojej...
~Ania
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 23 stycznia 2024

Aleksandra - ocena Bardzo sprawnie, dokładnie i bezproblemowo. Bardzo profesjonalna obsługa....
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 19 stycznia 2024

Agnieszka - ocena Bardzo polecam! Kontakt telefoniczny idealny, bezproblemowy i wspierający...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 4 stycznia 2024

Aleksander - opinia Zanim trafiłem na Pana Macieja miałem nieprzyjemność poznać "pseudo...
~Aleksander
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 15 czerwca 2023

Alicja - opinia Projekt zgodny z ustaleniami. Pan Maciej wykonuje bardzo dobrą pracę,...
~Alicja
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 6 czerwca 2023

Joanna - opinia P. Walaszczyk to człowiek "orkiestra" , w dwie godziny " ogarnął temat" - od...
~Joanna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 stycznia 2023

Beata L. - opinia Gdyby wszyscy fachowcy byli tacy, jak Pan Krzysztof, to świat byłby...
~Beata L.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 grudnia 2022

Jarek - opinia Wymiana pieca gazowego w kuchni. Współpraca z Panem Maciejem to sama...
~Jarek
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 listopada 2022

Tomasz D - opinia Rewelacja, fajny, rozsądny i uczciwy fachowiec. Umie i co najważniejsze -...
~Tomasz D
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 listopada 2022

Sylwia Szymańska - opinia Z czystym sumieniem mogę Pana Maćka polecić.. Piec założony, rurek nie...
~Sylwia Szymańska
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 września 2022

Wik - opinia Świetny fachowiec. Szybki czas realizacji oraz fachowe wykonanie.
~Wik
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 maja 2022

Anna Stor - opinia wątek zamknięty Maćku, bardzo dziękuję za Twój profesjonalizm i ciepełko, które dzięki Tobie...
~Anna Stor
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 grudnia 2021

Jan - opinia wątek zamknięty Usługa podłączenia instalacji gazowej Junkers przebiegła szybko i sprawnie....
~Jan
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 grudnia 2021

Albert K. - opinia wątek zamknięty Usługa instalacji pieca gazowego : woda i co wraz z odłączeniem się od...
~Albert K.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 listopada 2021

Anna - opinia wątek zamknięty Szybko, solidnie, w przemiłej atmosferze. Pan Maciej z wyrozumiałością...
~Anna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 czerwca 2021

Anna - opinia wątek zamknięty Zrobiono mi przegląd i serwis gazowego piecyka do podgrzewania wody....
~Anna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 kwietnia 2021

Monika - opinia wątek zamknięty Szybka wymiana pieca w dobrej cenie. Świetny kontakt i obsługa. Szczere...
~Monika
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 marca 2021

Halina W - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam usługi Pana Maćka Walaszczyka . Pan Maciek dba o jak...
~Halina W
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 listopada 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry