Widok

PIES W TYPIE LABRADORA Z CZERWONĄ OBRÓŻKĄ

Kiełpino Górne Matarnia - Rębiechowo Temat dostępny też na forum:
Witam, czy któregoś z Pańtwa sąsiadów nie brakuje biszkoptowego psa w typie labradora? Od kilku miesięcy po kokoszkach błąka się biedny wychudzony pies w typie labradora.Może ktoś dostrzegł by sąsiad nagle pozbył się psa?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pieska pewnie ktoś wyrzucił z domu, inaczej mówiąc pozbył się kłopotu.Najlepiej będzie zgłosić to do schroniska, oni przyjadą i zabiorą biedne psisko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kurcze, widziałam go 3 dni temu (08 stycznia 2013) na Karczemkach przy Netto, to był chyba on. Bardzo brudny i przemoczony i wyraźnie przestraszony i biegał na parkingu od samochodu do samochodu jakby szukał swojego pana, nawet pomyślałam że jak wyjdę ze sklepu i jeszcze będzie to zawołam go do samochodu ale niestety już go nie było.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W którym miejscu można najczęściej go spotkać? Mogłabym go przechować do czasu az zgłosza sie dotychczasowi właściciele albo nowi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli ktoś z Państwa go spotka to zespół w lecznicy weterynaryjnej na Gostyńskiej 14 zasponsoruje pomoc medyczną.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tylko żeby go ktoś spotkał, teraz takie mrozy znowu nadchodzą...Ja już nawet specjalnie jeżdżę codziennie tą drogą koło Netto, ale psa nie widać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
najgorsze jest to że ja na kokoszkach już go nie widuje...:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja go widuję i nie jest to napewno pies bezdomny. lata sobie po okolicy jak wiele innych. zabiedzony też nie jest. mój domowy z pełną miską również jest taki szczupły
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
tak lata z granatową obrożą i uwierz mi że nie jest to pies który sobie lata od tak sobie...widać mu żebra jest wychudzony, boi się ludzi i panicznie boi się samochodów.Próbowałam przed chwilą go złapać...boi się nawet jak rzuca mu się jedzenie..tak zachowuje się domowy pies?leciał przed chwilą w stronę bloków tą główną drogą z domków (sklep spożywczy Kaśka jest na tej samej ulicy)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie zauważyłam by się bał ludzi. koło mnie również kilka razy przechodził, a że boi się aut, to nic nadzwyczajnego. żeber wystających nie zauważyłam. gruby nie jest ale wychudzony też nie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
a cmoknełąś do niego? aLbo próbowałąs zwrócić jego uwagę na sobie?Nie więc skąd wiesz czy jest przestraszony i czy boi się ludzi?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
gwizdnęłam :-) spojrzał i poszedł sobie dalej. nie przestraszył się
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no i skoro teraz ma niebieską/granatową obrożę a nie jak wcześniej pisałas czerwoną, to oznacza, że ktoś mu ją zmienił. zapewne własciciel, bo nikt "obcy" nie podarowałby mu tej obroży.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może się mylę ale wydaje mi się że widziałam tego z czerwona obróżką i nie był bardzo chudy, raczej brudny, przemoczony i trochę wystraszony, jak to pies który sie zgubił bądź został porzucony, ale również widziałam takiego chudzielca z zieloną bądź granatową obróżką (nie pamiętam dokładnie) i ten faktycznie był bardzo chudy i nie chciał i nie szukał kontaktu z człowiekiem. Obydwa psiaki były biszkoptowe i w typie labradora, z tym że ten pierwszy bardziej kudłaty. Natomiast dzisiaj na stronie schroniska Promyk widziałam zdjęcie tego z czerwoną obróżka (chyba) , którego jak napisali pod zdjęciem przywieźli z ul. Malinowej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kokoszki

Malachitowe Wzgórze (97 odpowiedzi)

Inwestycja powstaje na granicy dzielnic Kokoszki i Kiełpino Górne. Zielone otoczenie inwestycji...

Sianowska Polana (3 odpowiedzi)

Lokalizacja inwestycji umożliwia sprawne poruszanie się po całej aglomeracji trójmiejskiej, tym...

Start (11 odpowiedzi)

Osiedle Start powstanie w dzielnicy Kokoszki, przy ulicy Nowatorów, w niedalekiej odległości od...

do góry