Widok

PIŁKA WODNA !TRÓJMIASTO! WATER POLO

Sport Temat dostępny też na forum:
Witam, mam wielki problem. Zamieszkałem niedawno w Gdańsku. Zanim to się stało, trenowałem piłkę wodną. Pytanie moje brzmi, czy istnieje jakis choćby nie autoryzowany klub piłki wodnej na terenie trójmiasta??

bardzo prosze o odpowiedz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też szukam, może sami zbierzemy ekipę, nie trenowałem wcześniej waterpolo, ale bardzo chciałbym, pływałem tylko do tej pory.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
trenowalem lata temu w Arkoni Szczecin -mysle o stworzeniu czegos w tym stylu w Gdyni/Gdansku. ja sa chetni to sie odzywac.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej. ja byłbym chętny jeżeli nadal szukasz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć, jeśli chcecie uruchomić klub, grać i szkolić dzieciaki to pomożemy. Piszcie na rkitlo@interia.pl Legia Waterpolo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeśli to dalej aktualne, to ja też jestem chętny. trenowałem w Warszawie i bardzo chętnie pograłbym i w Trójmieście
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak, gralem w Holandii pilka wodna i mam ochota dalej grac i plywac.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A może zna ktoś chociaż miejsce gdzie jest taki basen, musi być równy na całej powierchni albo na znacznej części.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, jeżeli jest ktoś zainteresowany grą w tym sezonie w 2 lidze piłki wodnej. Proszę o kontakt na h2opolo@wp.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, coś więcej wiadomo ? prosze o kontakt na numer 731544266
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
i jak cos wiadomo?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Właśnie mam w planach pograć ze znajomymi w Water Polo, ale nie mamy odpowiedniej piłki do tego. Wiem, że na naszym basenie swobodnie można sobie pograć, ale niestety nie wypożyczają piłek. Myśleliście o piłce od Finis, ponieważ to dobra marka i zainwestowalibyśmy już sobie w coś lepszego, aby fajnie się grało.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mikasa tylko i wylacznie. Kolego zostaw kontakt, chetnie wroce do WP
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem zainteresowany w granie. Grałem kilka lat we Włoszech i szukam drużyny w trójmieście. Proszę o kontakt sergio.lanzellotto@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gralem w Holandii, tez chetnie wroce do pilka wodna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też z chęcią bym wróciła do pilki wodej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Matarnia - Rębiechowo

Rytm (16 odpowiedzi)

Rytm powstaje w dzielnicy Matarnia w Gdańsku. Osiedle jest dobrze skomunikowane z całą...

do góry