Widok

PILNIE POTRZEBNY

To że facet jest świnią to już wiemy , ale proszę może chyć jeden normalny się uchował (wyje do nieba o takiego ) no taki około 40 , nie musi mieć kaski ( ale też nie taki którego trzeba by było utrzymywać ) normalny , miły wesoły czy jest taki Pan w Trójmieście ??? proszę odezwij się
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
co do użytkownika ami_77@tlen.pl czyli kryjącego się pod słodkim imieniem Adaś - ja również potwierdzam, jest świnią straszną chociaż moja znajomość z nim już była dawno i teraz się z tego śmieję, co prawda nie śmieję sie z tego, co ten człowiek robi z kobietami, bo to uważam za karygodne, natomiast śmiać mi się chce z swoich motywów znajomości z nim. Przyznam że wielkiego uczucia do niego nie było, nawet mi szczegolnie się nie podobał. Ale pomyślałam sobie, ze jak jest się już w pewnym wieku tak ok 30-tki to wypadałoby sobie życie poukładać i wtedy pojawił się on. Ani przystojny szczególnie, ani nic z tych rzeczy twarz również niezbyt urodziwa. A najbardziej śmieszny był ten jego głos :) jak sobie przypomnę jak go uslyszałam pierwy raz... to jakby był z tych co partnerów swojej płci wolą :D ale pomyślałam że to taka ciapa, której nikt inny nie będzie chciał a i on się ucieszy że ktoś go zechciał i to były moje motywy kontynuowania znajomości z nim. Ale po pewnym czasie przeliczylam się, okazało się ze ta ciapa z pedalskim głosikiem to faktycznie śmieć ostatni... zatem dziewczyny nie dajcie się zwieść jego pozorom nieudolnego nieszczęśnika bo to bardzo złudne... dla przypomnienia rozpoznawcze jego dane to właśnie ten e-mail : ami_77@tlen.pl lub nick : neilipryde. Ja również przed nim ostrzegam złamanego grosza nie jest wart
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Antyspołeczny,to było głupie pytanie...No ale cóż-jesteś tylko facetem...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ostro:D
Jakby to powiedział jeden z dawnych forumowiczów, "ale dałaś mu?":D
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a wiec jestem ,ostatni normalny,który chciałby cię poznac moze zostawie numer tak mysle jest łatwiej..pozdrawiam Jacek 39 lat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ogólnie rzecz biorąc ten ''Adaś'' to typ toksycznego ,nieprzebierającego w słowach aroganta,lubiący dominować psychicznie...,obłudnik,oszust,bezwzględna świnia...który nie zna słowa szacunek,a będąc w związku- szuka wrażeń z innymi kobietami(oczywiście twierdzi,że mu zależy,że jesteś jedyna etc...)Podły gość...Podejrzewam,że niejedną już skrzywdził,dlatego ostrzegam przed tym bydlakiem-omijać go z daleka!!!No chyba,że ktoś lubi być poniewierany psycho-fizycznie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Olka zależy mi na odpowiedzi jakbyś była na tyle uprzejma to daj znać albo jakiś kontakt do siebie to pogadamy o nim
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Olka a co takiego zrobil "śmieć"?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opowiedz coś więcej:P
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak to jest być skończonym śmieciem?ten facet- ami_77@tlen.pl bije wszelkie rekordy...Ostrzegam dziewczyny!!!życzliwa Olka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Cześć Andzela
Mam na imię Tomek,jestem z Gdańska.Mam 37 lat.Chętnie Cię poznam.Jeśli masz ochotę napisać oto moje gg:12380480,możemy porozmawiać.Jestem normalnym,miłym,wesołym facetem.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do mnie również gg 8111236
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ami_77@tlen.pl - do mnie też możecie się odezwać :-) Adam :-P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hm.. a mogę się i ja odezwać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Odezwij się. gtkey2@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale Wy dorabiacie niepotrzebną ideologię, chłopaki, dajcie spokój. ;)
Ja rozumiem, o co chodzi.
Życzę powodzenia, w odnajdywaniu tego "szukanego"
Your online absence has me worried you might have actually gotten a life;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hm....
no jasne,że nie tylko te od słońca jest potrzebne do życia..
każdy normalny człowiek potrzebuje takiego ciepła w postaci kogoś bliskiego;powiem więcej,nie jesteś jedyna która czegoś takiego szuka..
wiadomo,że jest jakaś formą kontaktów,czasem nawet fajnych..
ale mimo wszystko nie zastąpi tych realnych..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
toffi oprócz tego ciepla o którym piszesz jeszcze to "inne " przydało by sie , lecz patrząc na wpisy i na forum trace nadzieję , jest to dowód na to że takich facetow nie ma :P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
no ciepło jest ważne,nawet bardzo..
a już szczególnie na tym wybrzeżu eskimosów,gdzie wiosna jest dopiero w przebłyskach...
sam bym sie czasami chętnie ogrzał
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Antyspołeczny - nie czytasz uważnie ATo NIEŁADNIE , jesli chodzi o kaskę jestem samowystarczalna , jeśli chodzi o to drugie to juz mniej , chodzi ogólnie o "ciepło" - jeśli wiesz w ogóle co to takiego !
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Potrzeba pilna bo potrzeba ci pieniędzy, seksu? Obywatelstwa, nerki?
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry