Widok

PILNIE POTRZEBNY

To że facet jest świnią to już wiemy , ale proszę może chyć jeden normalny się uchował (wyje do nieba o takiego ) no taki około 40 , nie musi mieć kaski ( ale też nie taki którego trzeba by było utrzymywać ) normalny , miły wesoły czy jest taki Pan w Trójmieście ??? proszę odezwij się
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmmmm potrzba faceta jest wytumaczlna ........ , ciezko żyć z nimi ale chyba bez nich jeszcze gorzej , POTRZEBA JEST PILNA :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
hm..
a w ogóle skąd ten krzyk rozpaczy,powiem więcej,akt desperacji...?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tego co wiedzę na forum i po liczbie wiadomości to chyba mam rację , liczę na to że ktoś mnie wyprowadzi z błędu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mysle, ze wielu, jesli nie wiekszosc lapie sie na tak skromne wymagania
ale za chwile okaze sie, ze to wierzcholek gory lodowej :)

pozdrawiam
jurek

ps. nawet tu jest dzial ogloszenia/towarzystkie/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hm...
no skoro wiesz jaki jest facet i czego się można po nim spodziewać to o co kaman w takim razie...?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry