Widok

PITSTOP RENAULT - OPINIE I PRZESTRZEGAM !!!!!

Jak jajko wielkanocne - z zewnątrz ładnie, ale w środku ZBUK. Osoba obsługująca szalenie arogancka i nonszalancka, dodatkowo ZERO podstawowej wiedzy branżowej a co mówić o specjalistycznej. Otóż przypadek pierwszy z 2013 roku: przy wymianie kół letnich na zimowe (rożne felgii) dokręcili śruby nieodpowiednie zbyt długie, co w efekcie skutkowało ich tarciem o tarcze (hałas) oraz wibracjami. Co więcej przed wydaniem samochodu, wykonano jazdę próbną. Co ciekawe w trakcie "przeglądu" okazało się, że jest wiele usterek niezbędnych do naprawienia. Przed wydaniem samochód był weryfikowany na jeździe próbnej. (...) Ja czuję się oszukany. NIE POLECAM! NIE REKOMEMDUJĘ. (...)

wypowiedź zmoderowana ( 2015-01-28 11:30:02)

Moja ocena
Pitstop Polska Sp. z o.o. kategoria: Warsztaty samochodowe
obsługa: -
 
asortyment: -
 
jakość usług: -
 
terminowość: -
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: -
 
0.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4
ogólnie ta opinia się nie trzyma kupy... co mają dłuższe śruby do tarcz??? To chyba dobrze, że wykonali jazdę próbną i sprawdzili samochód.... to przed czym tu przestrzegać?ja jestem bardzo zadowolony z obsługi a osoba która mnie obsługiwała była w pełni świadoma o czym mówi. Może to z panem jest jakiś problem... hehe :) Polecam ten serwis i nie widzę konieczności przestrzegania przed nim a wręcz przeciwnie!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6
do góry