Widok

PIZZERIA GUSTO DOMINIUM, ALFA CENTRUM!!!!

Inne Temat dostępny też na forum:
17 Września, Galeria Alfa Centrum, Przymorze. Postanowiłem wybrać się ze znajomą w sobotnie popołudnie na obiad do pizzerii Gusto Dominium. Z racji tego, że chcielismy zjeść coś lekkiego na szybko, wybraliśmy z karty zupę krem "Crema di broccoli". Według menu to "Aromatyczny krem z brokułów podawany z prażonym boczkiem i świeżym szczypiorkiem". Po zamówieniu zupy czas oczekiwania wyniósł 45 min. Zaniepokojeni zapytaliśmy dlaczego tak długo musimy czekać na zamówioną zupe. Odpowiedz brzmiała "nie mamy wpływu na realizację zamówień". Kilka minut pózniej kelnerka postawiła na stoliku 2 miseczki z czymś co przypominało mniej więcej zupę ze zmielonych zważonych glonów. Spojrzałem z zadziwieniem na koleżanke, po czym otworzyłem kartę aby porównać jak powinna wyglądać owa zupa i jak sie okazało nie miała ona nic wspólnego z tym co otrzymałem. Wyglądało to jak zmiksowany brokuł z wodą z dodatkiem boczku, który wyglądał jak przemielona szynka nie wspominając o szczypiorku, którego nie było. Zamiast "delikatnej ziemniaczanej nuty" poczułem ostry smak STAREJ cebuli i czosnku. Wystarczyła łyżka tego specjału a niedobrze mi było do wieczora. Nie jestem osobą konfliktową ani pretensjonalną, ale w tym wypadku nie mogłem się opanować. Podszedłem do lady aby opowiedzieć o zaistniałej sytuacji na co Pani odpowiedziała "u nas zupa krem jest podawana własnie w taki sposób i klienci sobie ją chwalą". Oczy wyszły mi na wierz, bo zupa krem to zupa, która ma gładką, aksamitną konsystencje, natomiast to co otrzymaliśmy wyglądało jak zlewki gastronomiczne. Zamiast przyznać się do błędu Pani postanowiła wdać się w dyskusję o tym jak u nich podaje się zupę krem z brokuła. Na ich szczęście otrzymaliśmy zwrot gotówki, choć dopiero po kilkukrotnym przedstawieniu niepodważalnych argumentów, które przemawiały na niekorzyść restauracji. Wniosek z tego taki, że Pizzeria Gusto Dominium to miejsce, w którym można zjeść pizzę oraz grożące zdrowiu antipasti w postaci zupy krem według specjalnej, trującej receptury. Życzę powodzenia całemu zespołowi i apeluję o wizytę sanepidu, bo jak tak dalej pójdzie to potróją ludzi!! .
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak do dobrej pizzerii to tylko MONTE CARLO na Lubowidzkiej (Szadółki) - tam jest prawdziwa pizza.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
co tzn prawdziwa pizza? czy te w innych lokalach serwujących taką potrawę jest miragge?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
szadółki, piękny aromat
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
aromat pizzy zabija wszystkie inne, prawdziwa bo z pieca, z oryginalnych włoskich składników, wg włoskiej receptury mniam mniam :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pizza wg włoskiej receptury...hmm... cóż za ekstrawagancja. A nie wiesz gdzie można zjeść taką prawdziwą, klasyczną, niemiecką pizze?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
w Niemczech :-)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
weź słownik i zobacz co znaczy pretensjonalny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jeśli mam być szczery to z gusto dominium jadałem tylko na wynos. Zawsze zamawiałem prze Pizza Portal (nie lubię wychodzić do lokali) i zawsze mi smakowała. Ale już dawno nie jadłem, może czas to odświeżyć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ostatnio Rogata była suprer ale 14 lutego zamówłem z żoną 2 pizze okazal się koszmaram - wypadek przy pracy myśle nie dało się jesć...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Masakra ta pizzeria nie polecam nikomu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Przymorze

SKARPETY SPORTOWE & ARTYKUŁY ORTOPEDYCZNE I REHABILITACYJNE (4 odpowiedzi)

Zapraszamy do nowo otwartego SKLEPU ORTOPEDYCZNEGO, który mieści się na Gildii nr 1, BOX 117....

gdzie szukać pracy? (135 odpowiedzi)

Hej, przeprowadzam się w lutym do Gdańska, podpowiedzcie gdzie szukać pracy, w sensie ogłoszeń o...

Kto ma problem z sasiadami??? (293 odpowiedzi)

Dzień Dobry :) Zacznę od tego, że mieszkam w bloku 4 piętrowym i obok mnie mieszka stary dziad z...

do góry