Widok

PK - opinia

Chcieliśmy wczoraj pograć w bilard ze znajomymi. Zarezerwowaliśmy stół na godzinę 18.45, byliśmy 3 minuty po czasie. Podeszliśmy do pana który stoi za ladą i usłyszeliśmy że ponieważ się spóźniliśmy to Pan nam przełożył rezerwację na godzinę później ( 19.45). Zero kontaktu z nami w tej sprawie, jechaliśmy przez pół miasta do tego lokalu a tam stwierdzenie że się spóźniliśmy. W każdym normalnym lokalu czeka się na klienta a nie ..... NIGDY WIĘCEJ MOJA NOGA TAM NIE STANIE.... Obsługa po prostu brak słów..
Moja ocena
Soprano kategoria: Kręgielnie
obsługa: 1
 
wyposażenie: 3
 
klimat i wystrój: 3
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 1
 
2.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
haha nie moge co za żal ! eskamki też czekają na spóźnialiskich i jeszcze dzwonią do klientów i pytają czy ma poczekać :D to chyba w interesie własnym jest zadzwonić i poinformować że sie trochę spóżnię i żeby przytrzymali rezerwację a nie obsługa ma sie zastanawiać czy klienci przyjdą a może hm nie przyjdą :P, brak słow !!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Człowieku w większości kręgielni masz być wcześniej a nie ty jeszcze masz pretensję ze pan obsługi grzecznie przesuną twoją rezerwację zamiast ją po prostu anulować za nie stawienie się na czas. Brak słów w jakim ty świecie żyjesz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry