Widok

PKM Gdynia szuka kierowców

Zauważyłem dzisiaj na autobusie informację, że PKM Gdynia szuka kierowców. Kurs na kat. D u nich i ogólnie wygląda to jak cud miód i orzeszki. W internecie jest więcej informacji. Ktoś coś wie?

http://www.pkmgdynia.pl/informacje/ostan-kierowca-autobusu.html
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Widać nie warto ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jest powrót do lat 70' i 80' wtedy też prosili się o kierowców. Teraz nawet nie wymagają D i E na autobus bo przegubowca zakwalifikowali jako pojazd bez przyczepy a to po to żeby kierowcy mieli łatwiej i taniej.
Nie wiem jak jest teraz ale nie tak dawno w GD chcieli strajkować bo zarabiali o kilka zł mniej na godz w porównaniu do gdy. kiedyś MZK wypłacało tzw. gratyfikacje za wysługę lat a wynagrodzenie składało się ze skromnej stawki godz i wielu dodatków które też dostawało się w raz ze stażem.
W ogłoszeniu jest napisane że trzeba podpisać lojalkę zapewne na 2-3 lata w związku z tym nie ma co liczyć przez ten okres na godziwe wynagrodzenie, do tego dochodzą weekendy i święta oraz praca od wczesnych godz rannych do późnej nocy lub nocki.
Niestety praca dla prawdziwych twardzieli bo ludzie to najgorszy towar do wożenia.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Słyszałem że na start jest ok. 2500 netto, ale to tylko plotka więc głowy nie dam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

zarąbista wypłata co tu robić z taką kasa
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

spawacz bez doświadczenia (56 odpowiedzi)

wiem wiem było wałkowane.. ukończyłem kursy 135 i 141 na czarne pachwiny mieszkam +/- 60 km od...

Praca w domu, chałupnictwo (6 odpowiedzi)

Czy istnieje pewna sprawdzona wyplacalna firma która oferuje prace w domu przy komputerze bądz...

Zarobki kierowcy TIRA? (37 odpowiedzi)

Na jakie zarobki można teraz liczyć jako kierowca ciężarówki? Wiem, że kiedyś zarobki były spore...

do góry