Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
tomasz - ocena Wszystko ok. Zadnych zastrzezeń
~tomasz
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 20 grudnia 2023

Zarząd Wspólnoty Mieszkaniowej Cztery Kąty II - opinia wątek zamknięty Zarząd Wspólnoty Mieszkaniowej w pełni rekomenduje platida management group w...
~Zarząd Wspólnoty Mieszkaniowej C
1

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 20 października 2021

Iza - opinia Od czasu przejęcia opieki nad naszą Wspólnotę przez firmę Platida, sytuacja...
~Iza
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 9 lipca 2023

Mati - opinia Bardzo dobry i profesjonalny Zarządca. Znacząco poprawiła się sytuacja...
~Mati
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 lutego 2023

Łukasz Z. - opinia Dzwonienie do różnych zarządców z problemem to zwykle traumatyczne przeżycie,...
~Łukasz Z.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 listopada 2022

Rafał - opinia Zdecydowaliśmy się na wybór Platidy i to był bardzo dobry wybór....
~Rafał
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 listopada 2022

Piotr Szeffer - opinia Jestem po ogromnym wrażeniem sprawności tego zarządcy. Na bieżąco reaguję na...
~Piotr Szeffer
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 sierpnia 2022

Klaudia - opinia Serdecznie polecam firmę Platida i naszego administratora p. Jacka. Ogromny...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 lipca 2022

Mieszkanka - opinia Odkąd nastąpiła zmiana Administratora Wspólnota odżyła. Mam stały kontakt z...
~Mieszkanka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 marca 2022

Lokator - opinia wątek zamknięty Po wielu latach zmagań i negatywnych doświadczeniach z inną spółdzielnią...
~Lokator
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 lutego 2022

Krzysztof - opinia wątek zamknięty platida to definicja profesjonalizmu. Cała ekipa platidy to zgrany i...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 stycznia 2022

Grzegorz - opinia wątek zamknięty Polecam współpracę z Platida - bardzo dobry kontakt z Zarządcą. Pani Magda,...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 listopada 2021

Paula - opinia wątek zamknięty Dziękuję za pomoc w pilnej dla mnie sprawie, polecam, trzymajcie się cieplutko
~Paula
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 października 2021

Ariel - opinia wątek zamknięty Firma Platida pokazuje przykład właściwej współpracy z zarządem wspólnoty....
~Ariel
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 października 2021

Julia Szmyt - opinia wątek zamknięty Po kilku latach współpracy, mogę wszystkim polecić tą firmę. Głównym atutem...
~Julia Szmyt
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 października 2021

Justyns - opinia wątek zamknięty Zaraz po moim zgloszeniu zajeli się problemem. Spodobala mi sie determinacja...
~Justyns
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 października 2021

Bartek Nowakowski - opinia wątek zamknięty Bardzo pozytywnie po zmianie administratora. W przeciwieństwie do...
~Bartek Nowakowski
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 października 2021

Grażyna - opinia wątek zamknięty Administrator platida to przede wszystkim dobry doradca i organizator,...
~Grażyna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 września 2021

Adam - opinia wątek zamknięty Bardzo kompetentny zarządca. Zmiana na Platidę pozwoliła na rozwiązanie...
~Adam
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 września 2021

Andrzej lokator - opinia wątek zamknięty Fajny, pozytywny kontakt. Dziekuję za szybką reakcję i odpowiedź.
~Andrzej lokator
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 września 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry