Widok

POBYT OD 26.06.2018 z Warszawy

Witam,
jadę z Warszawy czy ktoś też się tam wybiera w tym czasie???
Jak jest tam z dojazdem?

Sama już nie wiem czy tam jechać, jak tak człowiek poczyta???
Wychodzi na to, że jest tam kiepsko, ale z drugiej strony jest to nad morzem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

> jadę z Warszawy czy ktoś też się tam wybiera w tym czasie???

Pytaj na forum warszawskim.
Pytanie o to mieszkańców Sobieszewa na trójmiejskim forum jest (delikatnie mówiąc) niezbyt inteligentne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inteligentna to ja jestem i to bardzo. Ale jak człowiek skacze po stronach www, to nawet nie zauważy.
Wystarczyło tylko jedno zdanie i po co ten komentarz.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Widzisz anonimie 89.64.38.* - jakoś ludzie piszą na tym forum... Więc twój komentarz był - nawet nie delikatnie mówiąc był zbędny. Tak to jest jak ktoś chce zabłysnąć nie mając nic sensownego do powiedzenia. Bez komentarza ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam, będę jechała z pod Łodzi, tez od 26.06.2018. Jestem zdezorientowana po przeczytanych opiniach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam, to tak jak ja. Póki co nikt się jeszcze nie odezwał, że jedzie w tym terminie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witaj :-) ~anonim 89.64.20.*
Cieszę się, że jesteś kolejną osobą , która się ujawniła. Dzięki Tobie jest nas coraz więcej. No oczywiście :) liczę na długie spacery brzegiem morza w przyjemnym i zabawnym towarzystwie :) mam nadzieję, że znajdą się chętni.
Do miłego zobaczenia, pozdrawiam Gosia ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej ja też jadę 26.06 z sieradza ....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Super Sylwia jest nas coraz więcej, tych mam nadzieję pozytywnie zakręconych dziewczyn. Chłopki jakoś się nie odzywają . Jeszcze trochę czasu może któryś się odważy ? Pozdarwiam Gosia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gosiu ja jadę pierwszy raz i nie Wiem co mnie tam czeka ...Ale liczę na super ekipę ..pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gosiu jedziesz z Łodzi pociągiem .... nie ukrywam że podróż mnie przeraża ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zapomniałam się podpisać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej ~anonim 31.0.47.
Nie wiem jeszcze czym będę jechała. Musze się temu przyjrzeć. A Ty skąd i czym będziesz jechał (a)? Może razem? Myślę, ze jeszcze się odezwiesz. Pozdrawiam Gosia :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To ja Sylwia z sieradza jadę i jeszcze nie Wiem czekam na kolegę aż mi odpowie czy będzie tam jechał .... jeśli nie będzie to pociągiem A nie cierpię ich pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witaj Sylwio
A już myślałam ,że odezwał się ktoś z Łodzi i może uda się pojechać razem . Nic nie szkodzi , damy radę. Też jadę pierwszy raz . Mówiąc szczerze pociągu nie brałam pod uwagę. Rozważam dojazd autobusem. Nie wiem tylko jak wygląda potem dojazd z Gdańska na wyspę do Almy w Sobieszewie. Pozdrawiam Gosia :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witaj Gosiu też nie wiem jak dojazd tam wygląda ... mam tylko nadzieję że będzie ok .. Gosiu podam mój numer telefonu to może się poznamy 609185182
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej Sylwia!
Napisałam na forum do kuracjuszy rozpoczynających turnus w Almie od 1 czerwca prośbę o informację w sprawie dojazdu. Może ktoś się odezwie po dotarciu na miejsce. Na razie trzeba czekać. Zadzwonię do Ciebie. Pozdrawiam Gosia :-) podaje też mój nr tel 507 278 481
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam.jestem na tarasie od 7 maja skierowana przez ZUS.nie narzekam wbrew opinii co niektórych.jest miło .Panie z recepcji bardzo pomocne ( dziękuję). Fakt gdy w jednym dniu przyjeżdża 100 osób jest ciężko.wszyscy muszą biec do pielęgniarki na przyjęcie i trzeba czekać w kolejce ale Panie są miłe i szybko ubijając się by każdego przyjąć.pokoje jak się trafi i zależy kto co oczekuje.są świeże pościele jest ciepła woda jest gdzie się wykąpać .jedzenie super.codzien inne zestawy mali kiedy tak się zdarza.zabiegi to zależy kto ma jakie dolegliwości ale zawsze można zmienić.plaża spacerkiem ( niektórzy biegają 3 razy dziennie więc można.ja jestem zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Sobieszewo

Alma (183 odpowiedzi)

Opinia z Forum nasze sanatorium.pl Dertieen » 23 cze 2017 23:21 Czas na małe podsumowanie. Jesli...

Alma Sobieszewo 16.08.2023 (3 odpowiedzi)

Może ktoś jedzie własnym autem z Mazowsza . Chętnie się zabiorę I podzielę kosztami

Turnus 10 września (6 odpowiedzi)

Hejka czy ktoś się wybiera na turnus 10 września ?

do góry