Widok

POCHWAŁA

W dniu 27.12.2013 roku o godzinie 8.00 przyjechałem ze Szczepkowa - Borowego 7 na umówiony przegląd gwarancyjny w ciągu 3 godzin wykonano kompleksowo przegląd zgodnie z warunkami gwarancji oddano auto pełnosprawne umyte po kontroli powłok lakierniczych.
Obsługa rewelacyjna BOK w standardzie europejskim klient widzi co robi mechanik pije kawę wszystkie uwagi i usterki zostały usunięte. Kupiłem nowe auto z salonu za gotówkę zostałem wspaniale obsłużony wykonałem jazdę próbną po ,której zaufałem firmie MARGO i wszystkie przeglądy wykonuję w Serwisie mimo że jadę 500 km na przegląd a w Olsztynie mam do Serwisu 50 km wiem i jestem o tym przekonany że Firma ,która sprzedała mi auto zasługuje na to aby być serwisantem i nie zawiodłem się. Jestem bardzo zadowolony dziękuję i polecam wszystkim właścicielom HYNDAIA na korzystanie z usług najlepszego sprawdzonego serwisu w Polsce Północnej. WSPANIAŁE auto w rozsądnej cenie ekonomiczne tanie opłaty eksploatacja i serwis rewelacyjny Nad Jarem 28 w Gdańsku. Bronisław Błański e-mail:BRONEKVIP1@WP.PL tel. 725-25-7000
Moja ocena
obsługa: 6
 
jakość usług: 6
 
czas realizacji: 6
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 6
 
5.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nagana

A ja mam przeciwne wrażenia.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
to tylko wrażenia
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry