Widok

POŁAWIANIE BURSZTYNU

Witam,

Przeczytałam dziś artykuł o poławiaczach bursztynu. Nie ukrywam, że bardzo mnie ten temat zafascynował. Chętnie spróbowałabym swoich sił w tej dziedzinie oczywiście w miarę skromnych możliwości. Wyczytałam, że jesień/zima/wczesna wiosna to najlepsza pora - ze względu na na ilość sztormów oczywiście. Czy jakiś pasjonat poławiania bursztynu byłby skłonny podzielić się informacją gdzie najlepiej zacząć, lub (żeby nie zdradzać tajemnic) choć szepnąć na której z plaż Trójmiasta jest szansa na znalezienie czegokolwiek? Byłabym niezmiernie wdzięczna
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zobacz oferte na gruper. Oferują nocleg i poławianie bursztynu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja z synem spacerujemy na wszystkich plażach ale są miejsca bankowe których nie zdradzam . Bursztynu nie szukaj na plazy lecz w smieciach wyżuconych przez morze .Tam gdzie są patyki kawałki drewna i wodorosty powinny być kawałki bursztynu zapewne niewielkie ale oko cieszy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na Wyspie Sobieszewskiej, po nocy wietrznej i niespokojnej (sztormowej lekko) - znajdziesz bursztynów jak mrówków! I tyle samo poszukiwaczy :-) Dlatego warto pojechać tam skoro świt.

Sam nie wierzyłem jak widziałem okazy, które znajomi stamtąd przynosili.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
po pierwsze najważniejsze -skąd wiejie wiatr?
drugie primo-czy jest fala denna ,która wyrzuca śmieć w którym to znależć można bursztyny
trzecie primo-jest taka miejscowośc w Polsce niedaleko trójmiasta gdzie jest wiele ciekawych miejsc do zbirania bursztynu i od którego wzięła swoją nazwę-nie bez kozery
gud lak
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Prosze o pomoc,co z tymi kierunkami wiatrów,kazdy mowi cos innego...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepiej jak wieje w ląd czyli z północy, ale żeby był bursztyn jest jeszcze wiele czynników,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z ta wyspą Sobieszewską wszystko się zgadza ,mieszkam na niej 27 lat i też połknęłam bakcyla-który dał piękne i niepowtarzalne efekty-pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam
napisz dokładnie skąd jesteś, a powiem Ci do której bursztynowej plaży masz najbliżej. Ale musisz być fanką wczesnego wstawanie jeśli coś ładnego chcesz znaleźć. Bo poszukiwaczy coraz więcej a plaż wciąż tyle samo.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Poławianie bursztynu? Że what?!
https://nutresin-herbapure.com/bg/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

A ty co za g*wno reklamujesz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Inne

Czy są tu jacyś gracze w kasynie? (35 odpowiedzi)

Czy są tu jacyś gracze w kasynie?Czy są tu jacyś gracze w kasynie? Chcę trochę zagrać online,...

jakie konto bankowe wybrać? (153 odpowiedzi)

witam jakie konta bankowe polecacie? gdzie koszty utrzymania nie są duże, bezpłatne przelewy...

Planuje zakup złota inwestycyjnego (3 odpowiedzi)

Planuje zakup złota inwestycyjnego, tylko nie mam żadnego sprawdzonego miejsca, gdzie ewentualnie...

do góry