Widok

POLECAM GORĄCO

Pełen profesjonalizm, bardzo miła obsługa która ma pojęcie na temat wszystkich aparatów, przystępne ceny i dobra lokalizacja!!! POLECAM SERDECZNIE WSZYSTKIM!!!
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
jakość asortymentu: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadzam sie. Podoba mi sie tam podzial aparatów na klasy, co pozwala duzej szybciej znalezc odpowiedni sprzet dla siebie i przy okazji zorientowac sie za ile mozemy go miec. Ceny wcale nie odstraszaja, przyznam ze sa cłakiem przytsepne jak na aparty słuchowe. Dotad nie korzytałem z tego salonu, ale chyba sie do nich wybiore przy zmianie aparatu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kupowalam w geersie swoj pierwszy aparat. Jestem zadowolona przede wszystkim z ich oferty. Maja do wyboru duzo aparatow, nawet te najbardziej nowoczesne i niektore naprawde ladne i dyskretne co bylo dla mnie szczegolnie wazne. Maja tez gwarancje zwrotu, ktora akurat mnie rattowala, bo mozna bylo bez zadnych konsekwencji zwrocic aparat w oresie do 6 miesiecy. ja skorzystalam, zdecydowlama sie na drugi wybor i do dzis jestem zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My z tata kupowalismy w geersie w krakwoie juz kilka aparatow. tata jest niedoslyszacy do lat.. w tym roku bylismy zmuszeniu do wyiany aparatow. nie powiem, ale mocno nadwyrezylo to nasz budzet, ale szykowalismy sie na ten zakup kilka miesiecy. Tata najpeirw probowal jednego aparatu, korzystajac z tej gwarancji zwrotu i po 3 tyg oddalismy, bo nie pasowal mu aparat na lewe ucho, caly czas narzekal, albo ze nie slyszy, albo, ze ma jakies szumy.. pozneij wzielismy drugi i byl zadowolony. w miedzy czasie jednak weszla promocja na to, ze dobor drugiego aparatu, niezaleznie od ceny pierwszego jest wyceniony na 1200 i dzieki temu udalo nam sie ejdnak zaoszczedzic troche pieniedzy :) Tata nosi te dwa paraty juz od kilku miesiecy i na nic nie narzeka :) polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powiem szczerze, ze cale szczescie salony protetyczne wprowadzaja takie rabaty. Przy obecnych utrudnieniach w otrzymaniu refudnacji na obydwa aparaty mozlwiosc zakupu tanszego to nawprwde ratunek dla niejednej kieszeni. Nie wszyscy moga bowiem otrzymac dofinansowanie na drugi aparat, wystarczy byc tzw. nieaktywnym zawodowo i nasze panstwo ma nas w nosie. Radz sobie czlowieku sam. Nie wazne ze szukasz pracy i latwiej byloby ci ja otrzymac bedac sprawnym (np. majac aparaty). Nie pracujesz nie dotaniesz dopłaty. Dlatego super ze w punktach protetyczych wychodza naprzeciw klientowie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

najgorszemu wrogowi nie polece Geersa

geers to firma jakich wiele na rynku ale ich zarzad to najwiekrze scierwa na rynku spadochroniarze z vision express ktorych wypieprzyli a teraz to samo chca wprowadzic w geersie wprowadzili zaszczuta atmosfere szczuja pracownika przelozonym poczym ukladaja sie z pracownikiem i szczuja kierownika szmaciarstwo wychodzace z nowej ekipy zarzadzajacej nie wrozy niczego dobrego dla tej firmy. mysla ze aparaty sluchowe mozna wciskac byle komu i byle jakie jak w vission ktos na tym forum nazekal na kierownikow samemu nie majac pojecia jaki stres i jaka nagonka jest na kierownikow oddzialow gdzie teraz podlegaja kierownikom regionalnym ktorzy obejmujac te stanowisko albo zapomnieli jak oni pracowali i jak nazekali na wszystko i wszystkich poki nie dorwali sie do koryta i pomiataja wszystkimi szczegolnie kierownikami oddzialow widzac w nich swoja najgrozniejsza konkurencje albo kompletnie sie do tego nie nadaja i czepiaja sie bo nie wiedza co ze soba zrobic wielka pani dyroktor ella na sile wprowadza zaszczucie jak w vission express a nastepna wielka pani dyrektor hr trzesie tylkiem i nawet sie nie postawi tylko jej wtoruje zeby samemu nie wyleciec choc miala okazje odejsc z jareczkiem. szmaciarstwo ponadpospolite wrecz extremalne zrobilo sie w tej firmie oby szybko spadaly wyniki na kozysc audionovy lub sluchmedu i wypieprza wspanialy management spadochroniarzy z vissiona!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry