Widok

POLECAM KWIACIARNIę! BARDZO TANIą!

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny,
odkryłam kwiaciarnię w Gdyni, na karwinach II - gdzie kobiety są przemiłe, i byłam w szoku, jak daleko kwiaty, bukiety,dekoracje są pasją tych kobitek, nie chcąc przy tym wycisnąć ze mnie ostatniej złotówki.

Zamówiłam tam : dekorację kościoła, ławek, wypożyczenie pokrówców na krzesła, kokard, bukiet i dekorację auta, 3 butonierki, do bukietu jedna gratis jest - wszystko wyszło ok 360 zł...

a dekoracja kościoła to 80 róż,zielone dodatki itd itd
bukiet z perełkami i na "mikrofonie"- więc też dość wymyslny!!
więc w porównaniu z innymi kwiaciarniami

NAPRAWDę WARTO!! Obiecałam Paniom polecić je w internecie, bo urzekły mnie, niespotykaną teraz pasją! A dodatkowo są bardzo tanie !!!

Bukiet potrafi tam kosztować 18 zł ! a jest bogaty i piekny!

Na Karwinach wysiada się na Źródle Marii i na przeciwko policji, idąc przez taki mostek jest ta kwiaciarnia.

chwaszczyńska 4b tel 58 7810053
czynne pon-sob 10-18
ndz od 10 do 13

POLECAM GORąCO !!

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
O no to faktycznie tanio! Ja polecam jak już tutaj o kwiaciarnich taką kwiaciarnię koło poczty w Gdyni Chyloni przy rynku, właścicielka jest chyba Rosjanką; zawsze jak tam idę to jest kilka gotowych bukiecików do kupienia, takie małe śliczne na każde okazje, z piórkami, koralikami - ja się nigdy zdecydować nie mogę! mówię wam dziewczyny bombowe, ceny średnio 11 zł za bukiecik! Nie wiem jak tam akurat ze ślubnymi sprawami ale nie wydaje mi się żeby tam zdzierali kasę.

image
[url=http://www.TickerFactory.com/]
[img]
Zapraszam: www.kartkikaroliny.blog.onet.pl - kartki, dekoracje.
Boże Narodzenie 2007 - oryginalnie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no własnie ja o tej kwiaciarni pisałam na Karwinach II :) dobrze tam trafiłam bo akurat jak przyszłam to był u nich kurs florystyczny i dziewczyny uczyły sie robic bukiety ślubne to przy okazji zobaczyłam 10 różnych i jak to nażywo wygląda w tym mikrofonie i bez.I masz racje babeczki robią to z pasją i zaangazowaniem szczerze mówiac to sie pierwszy raz z tym spotkałm
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o to widzę ze dużo tam nas chodzi :) w Green Day ja sobie zmówiłam bukiecik z biżuterią to znaczy ze w środkach ciemnych calli bedą takie diamenciki które bedą odbijac swiatło i calle beda przewiazane wstążką i na łodygach beda poprzypinane takie "diamentowe" broszeczki to mnie bedzie kosztować 140 zł Mi te panie poleciała taka Rosjanka one jej zrobiły sliczna wiązankę z białych calli przewiązane perłami moze nawet prawdziwymi hahaa bo to bardzo bogata Rosjanka :)/ moje diamenciki bedą sztuczne :)/Wyglądała cudownie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny ja możecie to prześlijcie jakieś zdjęcia lub chociaż podajcie ich stronę internetową.
Za wszelkie informacje dziekuję
mój e-mail magdalinaszew@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja bede mogła wysłac zdjęcia po slubie :) ale mozesz tam póść dostaniesz CD ze zdjęciami około 500 różnych to takie do inspiracji bukiety fryzurki dekoracje auta i kościoła
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podbijam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
up

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Karwiny

czynsz SM KARWINY (35 odpowiedzi)

Czy moglibyście napisać mi ile płacicie za czynsz w mieszkaniu ok.60 m2 na 4 osoby?

do góry