Widok
POLECAM WSZYSTKIM ,NAJLEPSZY LOKAL W POLSCE
OBSŁUGA MIŁA KULTURALNA , W PORÓWNANIU DO INNYCH MIEJSC W SOPOCIE TRÓJMIAŚCIE I TAK,TAK TAKŻE POLSCE
JEST ŚWIETNIE ,JEDZENIE CAŁY CZAS BARDZO DOBRE
CENY OK , KLIMAT DOMOWY , NASTRÓJ SUPER CZEGO LUDZIE WY JESZCZE WIECEJ CHCECIE ... CHODZE TAM RAZEM Z
DZIEWCZYNA WIELE LAT JAK PIASKO BYLA JESZCZE DUZO MNIEJSZA , I ZAWSZE OBSŁUGA NA WYSOKIM POZIOMIE
JEST ŚWIETNIE ,JEDZENIE CAŁY CZAS BARDZO DOBRE
CENY OK , KLIMAT DOMOWY , NASTRÓJ SUPER CZEGO LUDZIE WY JESZCZE WIECEJ CHCECIE ... CHODZE TAM RAZEM Z
DZIEWCZYNA WIELE LAT JAK PIASKO BYLA JESZCZE DUZO MNIEJSZA , I ZAWSZE OBSŁUGA NA WYSOKIM POZIOMIE
Moja ocena
Restauracja Piaskownica
kategoria: Restauracje
obsługa: 6
menu: 5
jakość potraw: 5
klimat i wystrój: 6
przystępność cen: 6
ocena ogólna: 6
5.7
* maksymalna ocena 6