Mam porównanie z innym ośrodkiem bo podjęłam naukę po 2 latach przerwy po trzech oblanych egzaminach praktycznych. Niebo a ziemia. Przemiła Pani w sekretariacie pozwoliła mi na udział w wykładach bez dodatkowych opłat. Zajęcia były tak ciekawe i na takim poziomie, że pomimo iż nie musiałam na nie chodzić to byłam na wszystkich. Pan Rafał od pierwszej pomocy -rewelacyjny. Jazdy miałam z Panem Romanem. I tu kolejne miłe zaskoczenie . Toyotka nowiutka , pachnąca czystością a nie dezodorantami samochodowymi.
Wszystko sprawne i działające. To dla mnie szok po jazdach zdezelowanym, brudnym Punto w poprzednim ośrodku. Instruktor rzeczowy i konkretny. Po pierwszej jeździe powiedział mi czego nie umiem i dlaczego oblewałam poprzednie egzaminy. Braki były ogromne. W efekcie musiałam dokupić tyle dodatkowych godzin , że odbyłam prawie cały nowy kurs . Ale dostałam za to dużą zniżkę ceny.
Pan Roman zaproponował aby szkolenie trwało krótko ale intensywnie.
Jazdy odbywały się codziennie a pod koniec przed egzaminem po dwie godziny dziennie. Był to dla mnie ogromny wysiłek ale rezultat rewelacyjny. Zdałam !!!
Dziękuję za to mojemu instruktorowi który jest NAJLEPSZY NA ŚWIECIE !!!