Klub polecam, świetna atmosfera i różnorodność zajęć nie pozwala wpaść w rutynę. Natomiast nie do końca rozumiem, co swoją opinią chciała osiągnąć p. Karolina, która wypowiedziała się poniżej nt. nie tyle zajęć, co osoby p. Moniki. Nie wiem, jak bardzo zaawansowaną wiedzę w kwestii treningów ma autorka wyżej wspomnianej przeze mnie opinii, ale osoby o pewnej wadze powinny unikać niektórych ćwiczeń, bo może to się źle skończyć dla ich stawów. Nie sądzę, żeby p. Monika chciała kogoś obrazić, bardziej zadbała o bezpieczeństwo na zajęciach, czego nie można powiedzieć o instruktorce bez uprawnień - byłam na zajęciach u tej pani dwukrotnie- za pierwszym razem pomyślałam, że jakość tych zajęć to "przypadek", ale już za drugim: "nie sądzę"... To była strata czasu. Abstrahując, że niektórych figur wykonywanych przez instruktorkę zwyczajnie nie wykonywałam w obawie, że zrobię sobie krzywdę. Jako klientka chcę ufać instruktorowi i dobrze, że p. Monika informuje o tym inne osoby - dzięki temu nie stracą czasu, a zajęcia nie skończą się kontuzją. Trampoliny z p. Moniką jak najbardziej POLECAM - nie ma na nich nudy, spala się mnóstwo kalorii i wychodzi się z nich z bagażem pozytywnej energii :D