Widok

POLECAM!!!!

Witam! Kiedy na Oruni Górnej Alda otworzyła swój ośrodek,to nawet tego nie zauważyłam. Dopiero gdy córka sąsiadów, a później i moja sąsiadka zaczęły chodzić na kursy, dowiedziałam się o Aldzie. Obie dziewczyny były zachwycone!!!Ciągle słyszałam "a pan Artur to, a tamto" ; ) Obie sąsiadki zdały i już "wyrywają" sobie auto ; ) Ponieważ mam prawko juz prawie 20 lat, ale oczywiście nie jeździłam, to postanowiłam spróbować jazd z panem Arturem. Na pierwszej jeździe miałam takiego stresa, że niewiele do mnie docierało. Dziękuję Panie Arturze za morze cierpliwości ; ) Tych kilkanaście jazd z Panem, dobre i praktyczne rady, pomoc pomogły mi uwierzyć w siebie i moje "umiejętności kierowania samochodem"! Teraz chce do Pana "podesłać" moją mamę, bo ma od 30 lat prawko i oczywiście tez nie jeździ. A za rok mój syn jest u pana obowiązkowo.Proszę zarezerwować dla niego miejsce ; )
Oczywiscie nie będę trąbiła na Elki ; ))

Pozdrawiam
Maria
Moja ocena
ALDA kategoria: Kursy prawa jazdy
obsługa: 6
 
poziom nauczania: 6
 
wyposażenie: 6
 
czas trwania kursu: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

HMMMMM !!!! z zawstydzenia nie wiem co odpisac :)Zawsze robimy dla kursantow wszystko co mozemy a jesli ktos jest tak MILY to i my staramy sie tacy byc, Ciesze sie i uwazaj na drodze i wiesz...(trzy kropki kropki trzy):) Artur ALDA
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry