Do gabinetu trafiłam na początku września, może niezupełnie przypadkiem bo poleciła mi go koleżanka, ale raczej nie oczekiwałam cudów (tym bardziej, że wcześniej korzystałam z porad dietetyków - bezskutecznie). Tym bardziej byłam miło zaskoczona kiedy okazało się, że nie jestem takim zupełnie beznadziejnym przypadkiem. Dziś po prawie dwumiesięcznej kuracji odchudzającej mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że warto było spróbować jeszcze jeden raz. Ważę prawie 7 kg mniej, nie chodzę głodna, czuję się wspaniale bo patrzę w lustro i chce mi się żyć. Nauczyłam się zdrowo odżywiać i chyba już wiem jak ważne jest to dla każdego młodego człowieka (a pewnie nie tylko młodego). Co mi się podobało najbardziej? Dużo, atmosfera domowa, fajne przepisy, proste, mało pracochłonne i wygodne w przygotowaniu (bez udziwnień) a do tego smakowite - a co najważniejsze dla mnie to nie musiałam biegać z wagą (w przepisach przelicznikiem była łyżeczka, szklanka, kromka itp.). Duży plus za to !!! POLECAM WSZYSTKIM (NAWET TAKIM BEZNADZIEJNYM PRZYPADKOM JAK MÓJ) !!! WAM TEŻ SIĘ UDA.