Ja jestem bardzo zadowolona z usług świadczonych przez weterynarzy z tej kliniki. Wszystkie moje rodzinne zwierzęta chodziły do nich z problemami blisko 20 lat. Panowie są mili i empatyczni zarówno dla zwierząt jak i ich właścicieli. Wypisywanie stwierdzeń, że świnka morska piszczała przy badaniu mija się z celem. Moja sunia wyła, jak zarzynana ale dlatego, że była histerykiem a nie dlatego, że badanie było niefachowo wykonane. Weterynarz musi użyć siły czasami dla dobra pacjenta i swojego bezpieczeństwa. Wiem co mówię po 20 latach wizyt z psami histerykami. Bardzo również jestem zadowolona i polecam wizyty domowe pogotowia oraz eutanazję przyjaciół. Zabieg bezstresowy dla psa, w domowych warunkach bez paniki w oczach no i właściciel też może sobie popłakać do woli. Panowie byli u mnie 3 razy ze smutną misją i w nocy jako pogotowie no i uratowali suni życie, dając jej ekstra 5 miesięcy. Warto było, choć wszystko przez 5 miesięcy kosztowało fortunę. Prawdę powiedziawszy są jedynymi, którym ufam i polecam ich usługi.