Szkołe mi polecono i ja mogę z czystym sercem polecić ją również! Dziekuje wszystkim pracownikom Ronda Bis. Pierwsze godziny z Edkiem były bardzo sympatyczne. Potem miałam kilka jazd z Panem Jackiem – dobry i fachowy nauczyciel, mimo to polecam go osobom konkretnym, lubiących atmosferę niezbyt luźną. Ja do odstresowania potrzebowałam rozmowy, żartu i to właśnie znalazłam u Piotra. Piotr- cudowny człowiek, z nim kończyłam jazdy z uśmiechem na ustach i nie mogłam doczekać się następnych. Jest fachowy i bardzo doświadczony, a do tego wkłada serce w swoją prace. Dzieki Piotr!!! To dzięki Tobie udało mi się dzisiaj zdać i to za PIERWSZYM PODEJSCIEM, a do tego wierzyłeś we mnie bardziej niż ja w siebie :) PS Mialam duzy problem z tym żeby poprosić o zmiane instruktora – niepotrzebnie się tym stresowałam Pani w biurze bez problemu dała mi namiary na innego za co jej serdecznie dziękuje. Szkoła oferuje możliwość załatwienia terminu egzaminu – polecam zrobić to osobiście- nie czeka się wcale dlużej (a nawet może być szybciej) a jest okazja zapoznać się z budynkiem PORD-u, czy obejrzeć placyk manewrowy