Wbrew wcześniejszym komentarzom Karmazyn zasługuje na pochwałę! Należy pamiętać, że jest to restauracja przy samym morzu, gdzie ruch w sezonie jest bardzo duży, więc nikt nie powinien denerwować się, że długo czeka na jedzenie- tym bardziej, że w 99% danie trafia do klienta najszybciej, jak się da! Wiem, bo miałam przyjemność tam pracować. Szefostwo to fantastyczni ludzie, a skład pracowników to życzliwe i pracowite osoby. Na brawa zasługują główni kucharze (Pan Rysiu, Marcin i Pani Ewa), którzy właśnie przyrządzają rybki. Ceny w barze, także są adekwatne. Codziennie przygotowywane są świeże surówki, zupy i ryby itd.! A za świeżość się płaci, jeżeli ktoś chce zjeść coś z mrożonek w 5 minut- zapraszam do McDonalda… Kuchnia jest głównym atutem baru Karmazyn, bo jedzenie jest bardzo smaczne i przygotowywane w czystości! Karmazyn jest ogólnie miejscem prężnie rozwijającym się. Odwiedzam go od dziecka wraz z rodziną i przyjaciółmi. Miałam także okazję zobaczyć jego infrastrukturę i działanie od środka. Tak więc POLECAM wszystkim Karmazyn a na śniadanie, obiad, kolację czy po prostu na gofry- z całą rodziną, przez cały rok!